Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Stofzuiger ROWENTA RO7C56EA
168€75
Ontdek de Stofzuiger ROWENTA RO7C56EA
2,5L
inhoud reservoirAlle ondergronden
De borstel en accessoires zijn ontworpen om harde vloeren en tapijten te stofzuigen9m
actieradius of bereik van werking van de stofzuiger tussen het stopcontact en de borstelHEPA filter
filter met een hoog rendement voor een zuivere lucht binnen.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | ROWENTA |
| Type stofzuiger | Stofzuiger Zonder Zak |
| Type aanzuiging | Effitech Motor |
| Gebruik | Alle Grondsoorten |
| Zuigprestaties HARDE VLOEREN | Zeer Goed |
| Zuigprestaties TAPIJTEN | Zeer Goed |
| Zuigprestaties MAT | Zeer Goed |
| Zuigprestaties AUTO | Zeer Goed |
| Zuigprestaties DIEREN | Goed |
| Prestaties FILTERING | Zeer Goed |
| Prestatie filtering | Hoog |
| Geluidsniveau | 66dB |
| Vermogen (W) | 500W |
| Vermogensregelaar | Elektronisch |
| Inhoud van de bak | 2,5L |
| Actieradius (m) | 11m |
| Lengte van de snoer | 6,2m |
| Type haspel | Automatisch |
| Buis | Telescopisch Metaal |
| Afstandsbediening | Nee |
| Handgreep | Ja |
| Aanvullende kenmerken | De meest efficiënte zakloze stofzuiger met eco-design van Rowenta* GREEN FORCE CYLONIC EFFITECH+ Zakloze stofzuiger RO7C56EA Ontdek Green Force Cyclonic Effitech+, de perfecte combinatie van kracht en duurzaamheid. De Effitech-motor levert hetzelfde prestatieniveau als een Rowenta sledestofzuiger van maximaal 900 W, terwijl hij 40% energie bespaart**. Ontworpen om lang mee te gaan: gemaakt van 67% gerecycled plastic*** en tot 87% recycleerbaar****. Met een geluidsniveau van slechts 66 dBA is deze ultra-stille stofzuiger uitgerust met een Ergo Comfort-handgreep en een XXL stofcontainer. HOOGE PRESTATIES: stofzuiger met een krachtige, energiezuinige motor van 500 W voor perfecte resultaten op alle vloertypes ECO-DESIGN: gemaakt van 67% gerecycled plastic*** en tot 87% recycleerbaar**** ULTRA STIL: geluidsniveau van 66 dB(A) op maximale stand, zodat je op elk moment stil kunt stofzuigen XXL CAPACITEIT: vereenvoudig je schoonmaak dankzij de XXL stofcontainer met een inhoud van 2,5 L voor meer autonomie Herstelbaarheid 15 jaar, 2 jaar garantie, Gemaakt in Frankrijk GEMAKKELIJK IN GEBRUIK: de Ergo Comfort-handgreep zorgt voor een comfortabele grip, voor aangenamer dagelijks reinigen HOOG FILTRATIENIVEAU: hoogefficiënt filtersysteem (minimaal 99,98%), ideaal voor gezinnen en mensen met een gevoelige gezondheid INBEGREPEN: een brede platte meubelzuigmond voor zachte reiniging van meubels en een spleetzuigmond voor het bereiken van de kleinste hoekjes |
| Kleuren | Zwart |
| Nettogewicht | 7,2kg |
| Brutogewicht | 8,6kg |
| Afmetingen product | H 45,5 cm x L 28,5 cm x D 31,3 cm |
| Afmetingen pakje | H 33 cm x L 38 cm x W 57 cm |
| Herstelbaarheidsindex | 9.3 |
| Artikelcode | 989903 |
Rated 5 van de 5 door Antigone uit Ravie J'ai acheté cet aspirateur de la marque Rowenta chez Electrodépôt, et j'en suis ravie! silencieux, efficace, très bon rapport qualité/prix, je suis satisaite de mon achat.
Datum plaatsing: 2026-03-07
Rated 4 van de 5 door Didile29 uit Top Très bon produit mais un petit bémol sur le câble qui est un plus court que mon précédent aspirateur avait. Néanmoins, rapport qualité prix, il reste excellent.
Datum plaatsing: 2026-03-04
Rated 4 van de 5 door Mimi uit Beaucoup de qualités Cet aspirateur est plutôt silencieux et efficace au niveau aspiration, facile à nettoyer après utilisation
Datum plaatsing: 2026-02-07
Rated 3 van de 5 door Guytou58 uit Fonctionnalité Ça fait à peu près deux semaines que j'ai acheté cet aspirateur et je ne suis pas satisfaite, il est trop léger et se retourne sur lui même
Datum plaatsing: 2026-01-31
Rated 5 van de 5 door Mart uit Super Les articles que j'ai acheté ,pas de soucis ,ils fonctionnent.
Datum plaatsing: 2026-01-30
