Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Bezemstofzuiger VALBERG CYCLONIC S9
99€95
Ontdek onze Bezemstofzuiger VALBERG CYCLONIC S9
30
Autonomie0,6L
Reservoir capaciteitAlle soorten vloeren
De borstel en accessoires zijn ontworpen voor het stofzuigen van harde vloeren, tapijten en vloerkleden.Digitale motor
Een krachtigere motor en een groter bereikHEPA filter
Zeer efficiënte filter voor een gezond interieurInbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Gebruik | Alle Grondsoorten |
| Zuigvermogen (airwatt) | 80 |
| Zuigprestaties HARDE VLOEREN | Zeer Goed |
| Zuigprestaties TAPIJTEN | Goed |
| Zuigprestaties MAT | Goed |
| Zuigprestaties AUTO | Gemiddeld |
| Zuigprestaties DIEREN | Gemiddeld |
| Prestaties FILTERING | Goed |
| Prestatie filtering | Hoog |
| Geluidsniveau (dB) | 83 |
| Vermogen batterij (Volt) | 25,9 |
| Type batterij | Lithium-Ion |
| Oplaadtijd (Uur) | 5 |
| Autonomie | 30min |
| Gebruikstijd hoogste stand | 15 |
| Gebruikstijd laagste stand | 30 |
| Filtertype | Wasbaar |
| Buis | Metaal |
| Opvouwbaar | Nee |
| Verlichting borstel | Ja |
| Muurbevestiging | Ja |
| Oplaadbasis | Ja |
| Afstandsbediening | Nee |
| Handgreep | Ja |
| Vermogensregelaar | Elektronisch |
| Toebehoren. | Lang mondstuk, spleetmondstuk Multifunctionele rol voor gemotoriseerde borstels |
| Inhoud van de bak | 0,6L |
| Aanvullende kenmerken | Ontdek de nieuwe VALBERG S9 steelstofzuiger • Maximale prestaties op harde vloeren & hoge prestaties op tapijt • Vermogen: 82 Airwatts voor gebruik op alle soorten vloeren • Grote gemotoriseerde borstel met LED-verlichting! De VALBERG S9 steelstofzuiger heeft een digitale motor, die lichter en krachtiger is. De grote gemotoriseerde borstel, met LED-verlichting en zachte haren, maakt deze stofzuiger geschikt voor alle soorten vloeren. |
| Kleuren | Zwart |
| Nettogewicht | 1,5kg |
| Brutogewicht | 5kg |
| Afmetingen product | H 79 cm x L 27 cm x D 10 cm |
| Afmetingen pakje | H 13,5 cm x L 29 cm x W 77,5 cm |
| Herstelbaarheidsindex | 7.3 |
| Stroomverbruik in stand-bymodus | 0,1W |
| Automatisch overschakelen naar stand-bymodus | 6min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 982165 |
| Herstelbaarheidsindex | Bekijk het berekeningformulier |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 de 5 de Captur par super fonctionnel trés satisfait pour l'instant .exactement ce que je cherchais
Date de publication: 2026-05-02
Rated 5 de 5 de Phil1959 par bonne fonctionnalité j'ai acheté l'aspirateur walberg S9 et j'en suis satisfait
Date de publication: 2026-05-01
Rated 4 de 5 de Ba29051969y par Super..machine Ces nickel..merci..franchement ces une belle machine...
Date de publication: 2026-05-01
Rated 5 de 5 de Anonyme par Bon rapport qualité prix Acheté récemment dans L attente de la réparation d' un Dyson. Fait le job.
Date de publication: 2026-04-26
Rated 5 de 5 de Anonyme par Génial Bonjour , c est le deuxième que j achete et j en suis très contente ! Efficace et pratique !! Léger tout parfait !!!..,
Date de publication: 2026-04-25
