Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Steelstofzuiger VALBERG CYCLONIC S3
69€95
Ontdek onze Steelstofzuiger VALBERG CYCLONIC S3
40
Autonomie0,6L
Reservoir capaciteitHarde vloeren
Ideaal voor parket, tegels of betonHEPA filter
Zeer efficiënte filter voor een gezond interieurInbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Gebruik | Harde Vloeren |
| Zuigvermogen (airwatt) | 32 |
| Zuigprestaties HARDE VLOEREN | Goed |
| Zuigprestaties TAPIJTEN | Gemiddeld |
| Zuigprestaties MAT | Middelmatig |
| Zuigprestaties AUTO | Middelmatig |
| Zuigprestaties DIEREN | Middelmatig |
| Prestaties FILTERING | Gemiddeld |
| Prestatie filtering | Hoog |
| Geluidsniveau (dB) | 82 |
| Type batterij | Lithium-Ion |
| Oplaadtijd (Uur) | 5 |
| Autonomie | 22min |
| Gebruikstijd hoogste stand | 22 |
| Gebruikstijd laagste stand | 40 |
| Filtertype | Wasbaar |
| Buis | Metaal |
| Opvouwbaar | Nee |
| Verlichting borstel | Ja |
| Muurbevestiging | Ja |
| Oplaadbasis | Ja |
| Afstandsbediening | Nee |
| Handgreep | Ja |
| Vermogensregelaar | Elektronisch |
| Toebehoren. | mondstuk, borstel, muurbeugel |
| Inhoud van de bak | 0,6L |
| Aanvullende kenmerken | • 2 in 1: Verandert in een handstofzuiger • Hoge prestaties op harde vloeren, tapijt en vloerkleden • Autonomie: 40 min • Filter: wasbaar, gemakkelijk te onderhouden • Gemotoriseerde borstel met verlichting Deze steelstofzuiger wordt geleverd met een wandhouder en accessoires: een borstel en een zuigmond om je dagelijks leven gemakkelijker te maken! Hij is zeer wendbaar en neemt weinig plaats in, ideaal voor snel en regelmatig gebruik (kruimels, stof...). Twijfel niet langer en koop hem nu, voor een heel kleine prijs! |
| Kleuren | Blauw En Wit |
| Nettogewicht | 3,5kg |
| Brutogewicht | 4,5kg |
| Afmetingen product | H 60 cm x L 20 cm x D 14 cm |
| Afmetingen pakje | H 77 cm x L 13,5 cm x W 26,3 cm |
| Herstelbaarheidsindex | 6.2 |
| Stroomverbruik in stand-bymodus | 0,06W |
| Automatisch overschakelen naar stand-bymodus | 5min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 982202 |
| Herstelbaarheidsindex | Bekijk het berekeningformulier |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 4 van de 5 door Anoniem uit Super Je suis très contente de mon achat. Le recommande a mon entourage
Datum plaatsing: 2026-05-03
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Qualité/ prix exceptionnel J’ai acheté l’aspirateur cyclonic 3 .. qualité/prix, exceptionnel. C’est mon deuxième, l’autre a plus de 3 ans très bruyant maintenant mais fonctionne encore.
Datum plaatsing: 2026-04-30
Rated 5 van de 5 door Eneslopes uit Très bon aspirateur parfait très bon rapport qualité prix. Je conseille
Datum plaatsing: 2026-04-26
Rated 4 van de 5 door Hamidou uit Super J ai acheté frigo ,gazinière sastifait en générale
Datum plaatsing: 2026-04-24
Rated 4 van de 5 door Emilie uit Aspirateur J’ ai acheté cette article le mois dernier et j’en suis très contente
Datum plaatsing: 2026-04-15
