Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Smartphone SAMSUNG A16 4G 128Gb groen
119€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Systeem | Androïd 14 |
| Schermresolutie | 1080 X 2340 |
| Technologie van het scherm | Fhd+ |
| Grootte scherm | 6,7" |
| Grootte scherm in cm | 17cm |
| Type processor | 2,2 Ghz Octo-Core |
| Interne opslag | 128Go |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 4G |
| SIM-kaart | Dual Sim (2X Nano) |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Beidou, Galileo, Qzss |
| Wifi | Wifi A/B/G/N/Ac |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Ja |
| Snelladen | Ja |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Kleuren | Water Groen |
| Afmetingen product | H 16,44 cm x L 7,79 cm x D 0,79 cm |
| Afmetingen pakje | H 10 cm x L 8,8 cm x W 17,4 cm |
| Gewicht | 200g |
| Brutogewicht | 0,77kg |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Artikelcode | 10018325 |
