Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
SAMSUNG A17 5G 128GB ZWART
189€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Systeem | Android 15 |
| Schermresolutie | 1080 X 2340 |
| Technologie van het scherm | Super Amoled |
| Grootte scherm | 6,7" |
| Grootte scherm in cm | 17,01cm |
| Type processor | 2,4 Ghz Octo-Core |
| Interne opslag | 127Go |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| SIM-kaart | Dual SIM (Nano Sim + Sim ofMSD) |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Beidou, Galileo, Qzss |
| Wifi | Wifi A/B/G/N/Ac |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Ja |
| Snelladen | Ja |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Kleuren | Zwart |
| Afmetingen product | H 16,44 cm x L 7,79 cm x D 0,75 cm |
| Afmetingen pakje | H 10 cm x L 8,8 cm x W 17,4 cm |
| Gewicht | 192g |
| Brutogewicht | 0,77kg |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Artikelcode | 10018326 |
