Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
HISENSE 65E7S TV 65" QLED
499€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | HISENSE |
| Energieklasse | E |
| Grootte scherm in cm | 165cm |
| Grootte scherm | 65" |
| Resolutie | Uhd 4K |
| Weergave | QLED |
| Smart TV | Smart TV |
| Aanbevolen kijkafstand | 1,97 - 2,30M |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| HDR | Hdr 10 |
| Wifi | Ja |
| TV-tuner | DVB-T2 / TNT_HD, DVB-T / TNT_HD, DVB-S2, DVB-S, DVB-C |
| Helderheid | 350Nits |
| USB-functies | Afspelen Van Audio, Foto’S, Video |
| Aantal HDMI-aansluitingen | 3 |
| Waarvan aantal HDMI 2.1-poorten | 3 |
| Scart | 0 |
| Optisch | 1 |
| Jack | Nee |
| Programmeerbare slaapstand | Ja |
| Geluidsresolutie | 2x10W |
| Schermfrequentie | 60Hz |
| Toebehoren. | 1 Télécommande + 1 Câble d’alimentation |
| Ruimte tussen tv-stands | 100,8cm |
| Ingebouwde DVD-speler | Nee |
| Ambilight | Nee |
| Common interface | Ci + |
| Productgewicht | 3,34kg |
| Muursteun | I3, F3, D3 |
| Afmetingen product | H 87,4cm x L 144,5cm x D 29,8cm |
| Afmetingen pakje | H 100 cm x L 164,9 cm x W 14,2 cm |
| Brutogewicht | 19,6kg |
| Artikelcode | 10018047 |