Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Vloerreiniger DREAME H14 PRO
268€50
Ontdek de Vloerreiniger DREAME H14 PRO
40 min
Autonomie0,88L
Capaciteit schoonwatertank0,66L
Inhoud vuilwatertankAlle vloeren
De borstel en accessoires zijn ontworpen voor het stofzuigen van harde vloeren, tapijten en vloerkleden.De Dreame H14 Pro verlegt de grenzen van veelzijdigheid met zijn 180° kantelbaar ontwerp. Deze intelligente vloerreiniger is ontworpen om vuil te bereiken waar anderen stoppen en kan volledig plat liggen om onder bedden en lage meubels te reinigen. Met een zuigkracht van 18.000 Pa en warmwaterreiniging garandeert hij een onberispelijke hygiëne in het hele huis.
180° Plat Design en Uitzonderlijke Wendbaarheid
- Volledig kantelbaar: Dankzij het vloeistofscheidingssysteem en de compacte motor kan de H14 Pro volledig plat liggen zonder waterlekkage, waardoor hij toegang heeft tot ruimtes van slechts 14 cm hoog.
- Rand-tot-rand reiniging: De borstelrol is ontworpen om zo dicht mogelijk bij plinten te reinigen, zodat er geen blinde vlekken langs muren en in hoeken overblijven.
- Krachtige 18.000 Pa zuigkracht: Verwijdert onmiddellijk gemorste vloeistoffen, stof en haren van huisdieren in één enkele beweging.
Intelligentie en Onderhoud met Heet Water
- Rolreiniging op 60°C: Het basisstation verwarmt water om vet op te lossen en bacteriën van de rol te verwijderen, wat zorgt voor een gecertificeerde schoonmaak na elk gebruik.
- Snelle heteluchtdroging: In slechts 5 minuten is de rol perfect droog, waardoor schimmelvorming en nare geurtjes worden voorkomen.
- Slimme vuilsensor: De H14 Pro past automatisch de kracht en watertoevoer aan op basis van de toestand van de vloer om de batterijduur te optimaliseren.
Belangrijkste Technische Specificaties
| Zuigkracht | 18.000 Pa |
| Kantelhoek | 180° (Plat design) |
| Wastemperatuur | Heet water op 60°C |
| Batterijduur | Tot 40 minuten |
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | DREAME |
| Producttype | Vloerreiniger |
| Funciones | Stofzuigen, dweilen en drogen |
| Gebruik | Alle Grondsoorten |
| Vloertype | Tapijt, Beton, Tegels, Lino, Parket, Tapijt |
| Zuigkracht | 18 000 |
| Vermogen (W) | 400W |
| Reinigingsmodus | Koud water |
| Plat gebruik | Ja |
| Verlichting borstel | LED |
| Voeding | Batterij |
| Autonomie | 40min |
| Schoonwaterreservoir | 0,88L |
| Vuilwaterreservoir | 0,66L |
| Detergenttank | Ja |
| Zelfreinigende modus | Ja |
| Drogen van de rol | Ja |
| Droogtijd | 5min |
| Vuil sensor | Ja |
| Toebehoren. | oplaadstation, borstel,filter |
| Aanvullende kenmerken | Hoogwaardige reiniging en veelzijdigheid De DREAME H14 PRO vloerreiniger revolutioneert het huishoudelijk onderhoud met zijn vermogen om zowel water als stof op te zuigen, wat zorgt voor een vlekkeloze reiniging op alle soorten oppervlakken. Dankzij de vlakke reikwijdte van 180° is het gemakkelijk om onder meubels te komen, terwijl het unieke elektrische GlideWheel™-systeem zorgt voor soepele bewegingen en eenvoudige bediening via de Dreamehome-app. Met een zuigkracht van 18 kPa en een motor die 125.000 tpm draait, verwijdert de DREAME H14 PRO effectief vuil, zelfs hardnekkige resten. De roterende borstel, die 520 keer per minuut draait, verwijdert de meest hardnekkige vlekken, zoals chocoladesaus, en biedt zo een grondige en snelle reiniging. |
| Kleuren | Zwart |
| Nettogewicht | 5,7kg |
| Brutogewicht | 10,8kg |
| Afmetingen product | H 27,5 cm x L 110,3 cm x D 26,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 36 cm x L 30,7 cm x W 78 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | DREAME TECHNOLOGY NETHERLANDS B.V. |
| Postadres | HERENGRACHT 420 1017 BZ AMSTERDAM |
| E-mailadres | SALES@DREAME.TECH |
| Artikelcode | 10006434 |
Rated 4 de 5 de Marie par Dream H14 pro Satisfaite de mon achat, rapport qualité prix par rapport à d’autres concurrents. Très facile d’utilisation, bon nettoyage. Le nettoyage automatique de la brosse à 60• est vraiment utile ainsi que le séchage, cela évite les odeurs et la corvée de nettoyage. La prochaine foi je prendrai la game au dessus juste pour avoir l’eau chauffée mais ceci dit ça nettoie très bien quand même, j’ai 2 animaux chien chat et ça fait bien l’affaire !
Date de publication: 2026-05-04
Rated 2 de 5 de Mat par Accessoires fragiles Fuite sur le bac à eau après 2 semaines d'utilisation
Date de publication: 2026-04-07
Rated 5 de 5 de Mamie par Super fonctionnalité Très contente de mon achat nettoyage au top et aspirations efficace
Date de publication: 2026-03-28
Rated 5 de 5 de karr par excellent Très bon aspirateur laveur. Facilité de fonctionnement. Le plus le programme personnel. Marche avant et arrière aucune fatigue.
Date de publication: 2026-03-26
Rated 5 de 5 de Dyn Fit par Aspirateur laveur Dreame Matériel fonctionne parfaitement et gain de temps, utilisé dans une salle de 150 m2
Date de publication: 2026-03-26