Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Vloerreiniger DREAME H15 PRO
348€50
Ontdek de Vloerreiniger DREAME H15 PRO
60 min
Autonomie0,78L
Capaciteit schoonwatertank0,7L
Inhoud vuilwatertankAlle vloeren
De borstel en accessoires zijn ontworpen voor het stofzuigen van harde vloeren, tapijten en vloerkleden.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | DREAME |
| Producttype | Vloerreiniger |
| Funciones | Stofzuigen, dweilen en drogen |
| Gebruik | Alle Grondsoorten |
| Vloertype | Tapijt, Parket, Tapijt, Lino, Tegels, Beton |
| Zuigkracht | 21 000 |
| Vermogen (W) | 400W |
| Reinigingsmodus | Koud water |
| Plat gebruik | Ja |
| Verlichting borstel | Nee |
| Voeding | Batterij |
| Autonomie | 60min |
| Schoonwaterreservoir | 0,78L |
| Vuilwaterreservoir | 0,7L |
| Detergenttank | Ja |
| Zelfreinigende modus | Ja |
| Drogen van de rol | Ja |
| Droogtijd | 5min |
| Vuil sensor | Ja |
| Toebehoren. | Station de charge et d'auto nettoyage, Brosse d'entretien, Filtresx2, Brossex2 |
| Aanvullende kenmerken | De Dreame H15 Pro stofzuiger met dweilfunctie revolutioneert het reinigen van vloeren. Het is de eerste water- en stofzuiger van Dreame die moeilijke kleine ruimtes van 2 cm* kan bereiken. Dankzij de robotarm met AI DescendReach en een effectieve drievoudige randbedekking streeft de H15 Pro naar nul vergeten ruimtes*, waarbij vuil langs muren en plinten wordt aangepakt zonder dat u handmatig achter hem hoeft schoon te maken. De H15 Pro verbetert het reinigen dankzij een zuigkracht van 21.000 Pa*, waarmee hij moeiteloos verschillende soorten vuil aanpakt, nat of droog, op het oppervlak of diep in de vloer. Spaghetti, koffiebonen of hardnekkig vet in de keuken: niets ontsnapt eraan! Deze slimme stofzuiger past zijn vermogen automatisch aan het aangetroffen vuil aan. Of het nu gaat om hondenbrokken of een paar kruimels, hij levert hoogwaardige prestaties terwijl hij energie bespaart en uw inspanningen beperkt. De H15 Pro kantelt volledig tot 180° om zich gemakkelijk aan de vloeren aan te passen. De H15 Pro biedt 60 minuten autonomie in de dweilmodus. Hij kan tot 400 m² reinigen zonder op te laden, voor een aangename en efficiënte schoonmaakervaring van begin tot eind. Met zijn systeem voor het reinigen van de borstel met warm water spaart de H15 Pro geen moeite, hij lost vuil op terwijl de borstel draait om zichzelf schoon te maken. Start eenvoudig de automatische dompelreiniging met één druk op de knop of schakel over naar twee andere modi voor een gepersonaliseerde ervaring via uw Dreamehome-app. Ons automatische, onderdompelende hogetemperatuurreinigingssysteem verbetert het onderhoud van de vloer door de borstelharen onder te dompelen in een grote hoeveelheid warm water, als een ontspannend bad. Een schone en geurvrije borstel is zo altijd klaar voor het volgende gebruik. De hittebestendige borstel en schraper zijn ontworpen voor duurzaamheid en optimale prestaties. Ze zijn bestand tegen temperaturen tot 100 °C zonder te vervormen*. Bovendien neemt de borstel vloeibare vlekken beter op om residu te beperken en de vloer sneller te laten drogen. Ontdek het beste van twee werelden met ons snelle en stille droogsyteem. Een constante, warme luchtstroom op hoge snelheid droogt en verfrist de borstel snel in een afgesloten ruimte. De dubbel roterende borstel van de H15 Pro imiteert handmatig wassen, met een speciale schraper om klitten te voorkomen en de borstelkap schoon te houden, wat u tijd bespaart en inspanning vermindert. We gebruiken slimme algoritmes op de twee achterwielen om ervoor te zorgen dat de beweging achteruit net zo soepel verloopt als vooruit. De mogelijkheid om de stofzuiger gemakkelijk te duwen en te trekken verandert de fysieke klus van vloeren reinigen in een plezierige activiteit na het werk. |
| Kleuren | Zwart |
| Nettogewicht | 5,8kg |
| Brutogewicht | 9kg |
| Afmetingen product | H 76,5 cm x L 33,9 cm x D 40,8 cm |
| Afmetingen pakje | H 33,9 cm x L 40,8 cm x W 76,5 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | DREAME TECHNOLOGY NETHERLANDS B.V. |
| Postadres | HERENGRACHT 420 1017 BZ AMSTERDAM |
| E-mailadres | SALES@DREAME.TECH |
| Artikelcode | 10009023 |
Rated 1 de 5 de Arnaud Pirotte par Laisse trop de trasse ne convient pas avec des animaux malgré le retour de ""l'expert"" sur place
Date de publication: 2026-04-20
Rated 4 de 5 de aurelie par Pas mal Pas mal fait bien le Job - je recommande voila pas d'autres choses à dire
Date de publication: 2026-04-15
Rated 4 de 5 de Jean-Marc par Avis Satisfait pour l’instant mais ne l’utilise pas encore complètement pour des raisons de temps
Date de publication: 2026-04-07
Rated 4 de 5 de Anonyme par Économie d'énergie Utilisation agréable ,bon rendus malgré la présence d'animaux.
Date de publication: 2026-04-06
Rated 5 de 5 de Odile par Dreame h15 pro Depuis le temps que je voulais m'acheter cette aspirateur laveur, je l'ai enfin!! J'en suis ravie!! J'ai un chien, un chat et des enfants et l'aspirateur m'enlève une charge mentale monumentale !! Petit inconvénient, il est un peu lourd et il m'a redonné ma tendinite au poignet que je n'avais plus depuis 10 ans.. Petite amélioration à effectuer sur le futur dreame, peut être voir pour qu'il soit moins lourd..
Date de publication: 2026-03-27