Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Blender NINJA BLAST BC151EUBK
59€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | NINJA |
| Type | Go To Sport / Smoothie Blender |
| Inhoud | 0,53L |
| Aantal snelheden | 1 |
| Aanvullende kenmerken | KRACHTIG. MOBIEL. OPLAADBAAR Krachtige en draagbare draadloze blender Mix moeiteloos smoothies, eiwitdranken en ijskoude drankjes thuis of onderweg Perfect voor de sportschool, het park, de auto, het werk en nog veel meer, dankzij het lekvrije ontwerp Oplaadbaar via USB-C-kabel Ultra stil en compact Deksel en beker, vaatwasmachinebestendig |
| Afmetingen product | H 27 cm x L 9 cm x D 8,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 32 cm x L 10 cm x W 10 cm |
| Nettogewicht | 0,79kg |
| Brutogewicht | 1,2kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | SHARK NINJA FRANCE |
| Postadres | 94 RUE DE PROVENCE 75009 PARIS |
| E-mailadres | SERVICECLIENTS.FR@SHARKNINJA.COM |
| Artikelcode | 994536 |
Rated 5 de 5 de Urhia par Facile à emporter discret Trop bien pour faire des jus le matin et je peux l’emnener dans mon sac au travail, content de mon achat
Date de publication: 2026-04-19
Rated 5 de 5 de Kola par Super qualité ! Au top, bon produit. Pratique, ergonomique, léger.
Date de publication: 2026-04-19
Rated 5 de 5 de Lolo1012 par Génial et pratique Très satisfait de cet achat, je peux le mettre dans le camping car . Génial
Date de publication: 2026-04-09
Rated 5 de 5 de aymeric.btz par marche bien j viens de l’utiliser il mixe très bien même les fruits glacés parfait pour la salle
Date de publication: 2026-03-27
Rated 4 de 5 de Anonyme par Rapide Contente de mon achat utilisation simple lavage rapide recharge parfait en respectant le temps de recharge..le seul bémol est le prix qui reste un peu élevé
Date de publication: 2026-03-25