Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Espressomachine PHILIPS EP0820/00
239€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | PHILIPS |
| Type koffiezet | Espresso-Machine Met Maalmachine |
| Kleuren | Zwart |
| Druk (bar) | 15bar |
| Systeem | Koffiebonen Of Gemalen Koffie |
| Aantal tassen | 2 |
| Capsulerecuperatiebak | Nee |
| Automatische slaapstand | Ja |
| Stopzetting van het doorlopen van de koffie | Ja |
| Type reiniging | Automatisch |
| Aanvullende kenmerken | Geniet van de smaak en het aroma van koffie bereid met verse koffiebonen, op de perfecte temperatuur, dankzij ons intelligent koffiebereidingssysteem. De klassieke melkopschuimer zorgt eenvoudig voor een romige cappuccino of latte macchiato. Een verscheidenheid aan gepersonaliseerde koffies • Een heerlijke melkschuim dankzij de klassieke melkopschuimer • Een maling naar uw smaak dankzij de 12 maalgraadinstellingen • Stel de intensiteit en het volume in via My Coffee Choice • Selecteer eenvoudig uw koffie via het intuïtieve touchscreen Koffie van uitstekende kwaliteit met verse koffiebonen • 20.000 kopjes uitstekende koffie dankzij de duurzame keramische molen • Perfecte temperatuur, aroma’s en crema, kopje na kopje* Eenvoudig in gebruik en onderhoud, voor dagelijks plezier • Gemakkelijk schoon te maken dankzij de volledig uitneembare zetgroep • Tot 5.000 kopjes* zonder ontkalken dankzij AquaClean • Vaatwasmachinebestendige onderdelen voor extra gemak • Automatisch ontkalken voor uw comfort |
| Afmetingen product | H 43,3 cm x L 24,6 cm x D 37,1 cm |
| Afmetingen pakje | H 48 cm x L 49 cm x W 29 cm |
| Nettogewicht | 7,5kg |
| Artikelcode | 10015504 |
