Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Espressomachine pomp VALBERG PUMPCOFFEE M3 Touchscreen
69€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type koffiezet | Espressopomp |
| Kleuren | Inox |
| Druk (bar) | 15bar |
| Systeem | Gemalen Koffie |
| Aantal tassen | 2 |
| Capsulerecuperatiebak | Nee |
| Automatische slaapstand | Ja |
| Stopzetting van het doorlopen van de koffie | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Ontdek ons Merk en onze Valberg-producten |
| Afmetingen product | H 29,4 cm x L 14,6 cm x D 32,4 cm |
| Afmetingen pakje | H 37,6 cm x L 38,5 cm x W 45,9 cm |
| Nettogewicht | 3,18kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10009377 |
Rated 5 van de 5 door Serge mars⁹ uit Très bon produit qualité prix abordable pour tout Je suis très satisfait un très bon produit et abordable qualité prix
Datum plaatsing: 2026-05-08
Rated 1 van de 5 door Cricri uit Cafe froid Le cafe est tiede lorsqu on le fait et froid au bout de 30 secondes. Impossible de regler la temperature J espère que le sav trouvera le probleme
Datum plaatsing: 2026-05-03
Rated 5 van de 5 door OGJ uit Super rapport qualité prix Très bon rapport qualité prix. Les matériaux paraissent solide, elle est agréable à utiliser, le café est bon. À voir dans le temps mais pour le moment c’est le meilleur choix que je pouvais faire ! Parole d’addict au café !
Datum plaatsing: 2026-05-01
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Machine à café express Excellent produit peut rivalisé avec les plus grands marques franchement très satisfait qualité prix impeccable
Datum plaatsing: 2026-04-20
Rated 5 van de 5 door Bryska uit super fonctionnalites très content de mon achat. Appareil très pratique et facile à utiliser.
Datum plaatsing: 2026-04-17
