Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Espresso pomp DELONGHI EC 260.BK STILOSA
119€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | DELONGHI |
| Type koffiezet | Espressopomp |
| Kleuren | Zwart En Roestvrij |
| Druk (bar) | 15bar |
| Systeem | Gemalen Koffie |
| Aantal tassen | 2 |
| Capsulerecuperatiebak | Nee |
| Automatische slaapstand | Ja |
| Stopzetting van het doorlopen van de koffie | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Filter voor 1 kopje en 2 kopjes, stoompijpje Voor fijnproevers Unieke selectieknop voor aan/uit, espresso en cappuccino met indicatorlampjes Compatibel met ESE-pads |
| Afmetingen product | H 28,5 cm x L 34,3 cm x D 20,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 29 cm x L 34 cm x W 39 cm |
| Nettogewicht | 4,3kg |
| Artikelcode | 981234 |
Rated 1 de 5 de Nanou par très déçue, Impossible de l'utiliser, ne fonctionne pas, en espérant que le SAV va résoudre le problème
Date de publication: 2026-04-23
Rated 3 de 5 de Zizou par Bon appareil mais pas d'arrêt automatique Bon appareil par contre pas de voyant détartrage et pas d'arrêt automatique pour le prix c'est chiche
Date de publication: 2026-04-22
Rated 5 de 5 de Anonyme par Super machine à expresso ! Excellent produit, facile d'utilisation et bien conçu
Date de publication: 2026-04-15
Rated 5 de 5 de Kiki par Fontionnelle Acheté cet article le mois dernier, j en suis très contente Très satisfaite
Date de publication: 2026-04-05
Rated 4 de 5 de ALI 33 par Bon produit Bon produit, bonne qualité du café sous pression. Prix un peu élévé
Date de publication: 2026-04-04