Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Espressomachine VALBERG PUMPCOFFEE M1
49€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type koffiezet | Espressopomp |
| Kleuren | Zwart En Roestvrij |
| Druk (bar) | 15bar |
| Systeem | Gemalen Koffie |
| Aantal tassen | 2 |
| Capsulerecuperatiebak | Nee |
| Automatische slaapstand | Ja |
| Stopzetting van het doorlopen van de koffie | Nee |
| Schoonmaak | Eenvoudig |
| Aanvullende kenmerken | Ontdek ons merk en onze Valberg producten - Accessoires: 1 maatschepje en tamper inbegrepen. 1 enkele koffieschotel en 1 dubbele koffieschotel |
| Afmetingen product | H 35,2 cm x L 22 cm x D 37,2 cm |
| Afmetingen pakje | H 35,2 cm x L 22 cm x W 37,2 cm |
| Nettogewicht | 3,6kg |
| Stroomverbruik uitstand | 0,44W |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 992833 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door Rose uit Très bien. Parfaite, prix abordable, facile d'entretien, et rentre dans un petit espace
Datum plaatsing: 2026-03-18
Rated 5 van de 5 door Fab1 uit Bon produit Très bon produit un peu léger quand on sert pour mettre le café il faut tenir la cafetière mais fais bien son travail
Datum plaatsing: 2026-03-17
Rated 5 van de 5 door Mike 13 uit Tres bien Tres bon rapport qualité prix, j'en suis très content
Datum plaatsing: 2026-03-16
Rated 5 van de 5 door Lyne uit Super machine J'ai acheté cette machine il y a plus de 2 mois et j'en suis complètement ravie, très rapide à chauffer et bonne pression ce qui donne un très bon goût de café que ce soit avec dosette ou café moulu Je recommande vivement rapport qualité prix 💪
Datum plaatsing: 2026-03-12
Rated 5 van de 5 door 59800 uit Super Surpris par son excellent rapport qualité/prix ! Le café est très bon avec une bonne mousse !
Datum plaatsing: 2026-03-10
