Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Stofzuiger zonder zak VALBERG C3
49€95
Ontdek onze Stofzuiger zonder zak VALBERG C3
1,8L
inhoud reservoirHarde vloeren
Ideaal voor parket, vloertegels of beton.8m
actieradius of bereik van werking van de stofzuiger tussen het stopcontact en de borstelHEPA filter
filter met een hoog rendement voor een zuivere lucht binnen.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type aanzuiging | Cyclonaal |
| Gebruik | Harde Vloeren |
| Zuigprestaties HARDE VLOEREN | Zeer Goed |
| Zuigprestaties TAPIJTEN | Gemiddeld |
| Zuigprestaties MAT | Gemiddeld |
| Zuigprestaties AUTO | Gemiddeld |
| Zuigprestaties DIEREN | Gemiddeld |
| Prestaties FILTERING | Gemiddeld |
| Prestatie filtering | Standaard |
| Geluidsniveau (dB) | 79 |
| Vermogen (W) | 800W |
| Vermogensregelaar | Mechanisch |
| Filtertype | Wasbaar |
| Inhoud van de bak | 1,8L |
| Actieradius (m) | 8m |
| Lengte van de snoer | 6m |
| Buis | Metaal |
| Afstandsbediening | Nee |
| Handgreep | Ja |
| Aantal standen | 1 |
| Aanvullende kenmerken | De Valberg BL3 stofzuiger is een van de bestverkochte zakloze stofzuigers in Frankrijk. Dankzij zijn grote efficiëntie en compact formaat is hij geliefd. Klein maar krachtig, de BL3 maakt alles schoon!! |
| Kleuren | Wit En Blauw |
| Nettogewicht | 6,2kg |
| Brutogewicht | 7,2kg |
| Afmetingen product | H 46 cm x L 33,5 cm x D 32 cm |
| Afmetingen pakje | H 35,5 cm x L 32 cm x W 46 cm |
| Herstelbaarheidsindex | 6.2 |
| Stroomverbruik uitstand | 0,03W |
| Automatisch uitschakelen | 0min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10000835 |
| Herstelbaarheidsindex | Bekijk het berekeningformulier |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 4 de 5 de Liscouet par Facile et léger Plutôt bien mais uniquement pour un petit appartement
Date de publication: 2026-04-30
Rated 5 de 5 de ramondo par aspirateur il aspire très bien et je suis satisfait et content
Date de publication: 2026-04-26
Rated 3 de 5 de Anonyme par Plutot decue des acessoirs qui ne tiennent pas et tombe tout le temps en aspirant
Date de publication: 2026-04-26
Rated 5 de 5 de Tanais par Très fonctionnel C'est mon deuxième aspirateur jen suis toujours ravi 🙂
Date de publication: 2026-04-22
Rated 5 de 5 de Kika par Super Acheté il y a 1 mois très bien je recommande. Mise a part le manche 1 peu petit
Date de publication: 2026-04-19
