Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Stofzuiger met zak VALBERG B12 SILENCE
99€95
Ontdek onze Stofzuiger met zak VALBERG B12 SILENCE
3L
inhoud reservoirAlle ondergronden
De borstel en accessoires zijn ontworpen om harde vloeren en tapijten te stofzuigen12m
actieradius of bereik van werking van de stofzuiger tussen het stopcontact en de borstelHEPA filter
filter met een hoog rendement voor een zuivere lucht binnen.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Gebruik | Alle Grondsoorten |
| Prestatie filtering | Hoog |
| Zuigprestaties HARDE VLOEREN | Zeer Goed |
| Zuigprestaties TAPIJTEN | Zeer Goed |
| Zuigprestaties MAT | Zeer Goed |
| Zuigprestaties AUTO | Goed |
| Zuigprestaties DIEREN | Goed |
| Prestaties FILTERING | Goed |
| Geluidsniveau (dB) | 61 |
| Vermogen (W) | 850W |
| Vermogensregelaar | Elektronisch |
| Filtertype | Wasbaar |
| Volume van de zak (L) | 3L |
| Controlelampje "zak vol" | Ja |
| Referentie van de zak | Ph95+ |
| Actieradius (m) | 12m |
| Lengte van de snoer | 9m |
| Buis | Telescopisch Metaal |
| Afstandsbediening | Ja |
| Handgreep | Ja |
| Toebehoren. | Vloerborstel, Zuiger Telescopische Metalen Buis |
| Aanvullende kenmerken | Ontdek ons merk en onze Valberg-producten |
| Kleuren | Grijs |
| Afmetingen product | H 57 cm x L 37,5 cm x D 32 cm |
| Afmetingen pakje | H 32 cm x L 35,5 cm x W 57 cm |
| Nettogewicht | 5,5kg |
| Brutogewicht | 7,5kg |
| Herstelbaarheidsindex | 6.4 |
| Stroomverbruik uitstand | 0W |
| Stroomverbruik in stand-bymodus | 0,3W |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10000823 |
| Herstelbaarheidsindex | Bekijk het berekeningformulier |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 4 de 5 de Caro68 par Brosse bruyante mais aspiration silencieuse Aspiration silencieuse mais la brosse sur le carrelage fait plus de bruit que l’aspirateur. Aspiration trop forte même au minimum pour (petits) tapis donc impossible
Date de publication: 2026-04-30
Rated 3 de 5 de Fab26 par Problème cordon d alimentation qui reste bloqué J ai acheté l' aspirateur il y a 3 semaines et j ai déjà le cordon d alimentation qui est bloqué j ai 6.5 mètres au lieu de 12 .je me suis rendu au magasin et il faut minimum 10 jours pour déjà le réparer et 30 jours maxi c est long sans aspirateur même pour 10 jours du coup je ne range plus le fil . Par contre il fonctionne très bien .
Date de publication: 2026-04-27
Rated 5 de 5 de LeFox49 par j'aime ! Aspiration puissante, efficace sur tout type de revêtement, super silencieux ! très bon rapport qualité/prix
Date de publication: 2026-04-20
Rated 5 de 5 de Anonyme par aspire très très bien JE SUIS TRES SATISFAITE DE MON ACHAT. je recommande.
Date de publication: 2026-04-19
Rated 5 de 5 de Dav par Très silencieux Aspirateur très silencieux et efficace.Je recommande
Date de publication: 2026-04-14
