Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Stofzuiger zonder zak VALBERG C9
79€95
Ontdek onze Stofzuiger zonder zak VALBERG C9
1,4L
inhoud reservoirAlle ondergronden
De borstel en accessoires zijn ontworpen om harde vloeren en tapijten te stofzuigen11m
actieradius of bereik van werking van de stofzuiger tussen het stopcontact en de borstelHEPA filter
filter met een hoog rendement voor een zuivere lucht binnen.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type aanzuiging | Cyclonaal |
| Gebruik | Alle Grondsoorten |
| Zuigprestaties HARDE VLOEREN | Zeer Goed |
| Zuigprestaties TAPIJTEN | Goed |
| Zuigprestaties MAT | Goed |
| Zuigprestaties AUTO | Goed |
| Zuigprestaties DIEREN | Gemiddeld |
| Prestaties FILTERING | Goed |
| Prestatie filtering | Maximum |
| Geluidsniveau (dB) | 79 |
| Vermogen (W) | 700W |
| Vermogensregelaar | Elektronisch |
| Filtertype | Wasbaar |
| Inhoud van de bak | 1,4L |
| Actieradius (m) | 9,5m |
| Lengte van de snoer | 7m |
| Buis | Telescopisch Metaal |
| Afstandsbediening | Nee |
| Handgreep | Ja |
| Toebehoren. | Mini-Turbo, Zuiger Mini Turbo Borsrtel |
| Aanvullende kenmerken | Ontdek de nieuwe zakloze stofzuiger BL9 • Maximale prestaties op harde vloeren & tapijt • Werkbereik: 11 m • Verstelbare multi-oppervlakte borstel! De zakloze stofzuiger CYCLOMAX-01 is uitgerust met geavanceerde cyclonische technologieën, die zorgen voor uitstekende prestaties op alle vloertypen. Zijn krachtige reinigingscapaciteit is des te waardevoller omdat hij zeer efficiënt is op alle soorten oppervlakken. De CycloMax-technologie scheidt lucht en stof en beperkt het verlies van zuigkracht, zelfs wanneer de opvangbak vol is. Het enorme werkbereik van 11 m beperkt de noodzaak om de stekker uit te trekken en opnieuw aan te sluiten, wat zorgt voor meer vrijheid en een snellere schoonmaak zonder onderbrekingen. De grote opvangbak maakt langdurig schoonmaken mogelijk zonder te stoppen. Het is ontworpen voor gebruiksgemak, en het legen van de bak is hygiënisch en eenvoudig met één druk op de knop. De wielen zijn speciaal geplaatst zodat de stofzuiger u overal volgt en zeer wendbaar is. Met een zeer efficiënte filtratie wordt de uitstoot van fijne deeltjes sterk beperkt, en de verstelbare multi-oppervlakte borstel is erg handig. De vermogensregelaar past de zuigkracht aan elke situatie aan. Voor optimale prestaties zijn de metalen buizen en de flexibele slang zorgvuldig geselecteerd, wat de levensduur van dit product verlengt. |
| Kleuren | Antraciet |
| Nettogewicht | 5kg |
| Brutogewicht | 5,7kg |
| Afmetingen product | H 35 cm x L 50 cm x D 29 cm |
| Afmetingen pakje | H 36,5 cm x L 30 cm x W 55 cm |
| Herstelbaarheidsindex | 6.7 |
| Stroomverbruik uitstand | 0W |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10000836 |
| Herstelbaarheidsindex | Bekijk het berekeningformulier |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 de 5 de Marie par Trés contente ..la maison est trés propre merciiiii
Date de publication: 2026-05-08
Rated 2 de 5 de Anne par Tres mediocre J ais achetes cet aspirateur le 23 fevrier 2026 , servi 2x semaines, brosse deja brisee. Suis tres mecontente de mon achat
Date de publication: 2026-05-03
Rated 5 de 5 de ANGE par ASPIRATEUR Très satisfaite sur tous les plans : conseils avant achat, livraison réussie et rapide, article conforme à mes attentes. Félicitations pour ce magasin très à l'écoute et prévenant avec la clientèle ! Bonne prospérité à vous !
Date de publication: 2026-04-28
Rated 4 de 5 de Vivi par Aspir J'ai acheté cet appareil le mois dernier. Pour l'instant j'en suis satisfaite.
Date de publication: 2026-04-27
Rated 5 de 5 de Anais par Très bon rapport qualité/prix Aspirateur très fonctionnel et pratique. Fais très bien son travail.
Date de publication: 2026-04-26
