Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Stofzuiger met zak VALBERG B9
79€95
Ontdek onze Stofzuiger met zak VALBERG B9
2,1L
inhoud reservoirAlle ondergronden
De borstel en accessoires zijn ontworpen om harde vloeren en tapijten te stofzuigen12m
actieradius of bereik van werking van de stofzuiger tussen het stopcontact en de borstelHEPA filter
filter met een hoog rendement voor een zuivere lucht binnen.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Gebruik | Alle Grondsoorten |
| Prestatie filtering | Hoog |
| Zuigprestaties HARDE VLOEREN | Zeer Goed |
| Zuigprestaties TAPIJTEN | Goed |
| Zuigprestaties MAT | Goed |
| Zuigprestaties AUTO | Goed |
| Zuigprestaties DIEREN | Gemiddeld |
| Prestaties FILTERING | Goed |
| Geluidsniveau (dB) | 66 |
| Vermogen (W) | 720W |
| Vermogensregelaar | Elektronisch |
| Filtertype | Wasbaar |
| Volume van de zak (L) | 2,1L |
| Controlelampje "zak vol" | Ja |
| Referentie van de zak | Ph95+ |
| Actieradius (m) | 12m |
| Lengte van de snoer | 9m |
| Buis | Metaal |
| Afstandsbediening | Nee |
| Handgreep | Ja |
| Aantal standen | 1 |
| Aanvullende kenmerken | Deze Valbger BG9 stofzuiger is ideaal voor gebruik op alle soorten vloeren, het is een echte allrounder. |
| Kleuren | Grijs En Blauw |
| Afmetingen product | H 53 cm x L 34,5 cm x D 32,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 32,5 cm x L 34,5 cm x W 53 cm |
| Nettogewicht | 5,5kg |
| Brutogewicht | 7,5kg |
| Herstelbaarheidsindex | 6.6 |
| Stroomverbruik uitstand | 0W |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10000822 |
| Herstelbaarheidsindex | Bekijk het berekeningformulier |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 de 5 de Marmotte22 par Une valeur sûre Très satisfait de cet article que j'achète pour la deuxième fois
Date de publication: 2026-04-28
Rated 4 de 5 de Pat44 par Très bon rapport qualité prix Très satisfait de mon achat pratique et bon rapport qualité prix
Date de publication: 2026-04-24
Rated 4 de 5 de jaco par aspirateur bonjour, le tuyau flexible trop court dommage merci
Date de publication: 2026-04-21
Rated 3 de 5 de Sylcoujou par Bon aspirateur Ras pour aspirateur . Fonctionne correctement. .
Date de publication: 2026-04-21
Rated 5 de 5 de Adèle 25150 par Rapport qualité prix interessant Très satisfait de la prestation technique de ce produit.
Date de publication: 2026-04-19
