Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Bezem fantasie
2€85
Kenmerken
| Merk | COSYLIFE |
| Producttype | Bezem |
| Kleuren | Bedrukt |
| Hoofdmateriaal | Polypropyleen |
| Afmetingen product | H 112 cm x L 20 cm x D 5 cm |
| Afmetingen pakje | H 1 cm x L 112 cm x W 20 cm |
| Aanvullende kenmerken | Ontdek ons merk en onze Cosylife-producten |
| Nettogewicht | 0,75kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 939830 |
Rated 5 van de 5 door CeCe uit Superbe pratique Bien pratique facile a utilisé léger est ramasse bien
Datum plaatsing: 2026-04-26
Rated 2 van de 5 door Anoniem uit Balai fantaisie Très beau mais dommage le haut du manche est déjà cassé 😞
Datum plaatsing: 2026-04-24
Rated 5 van de 5 door Sofinette uit Parfait Parfait pour le prix , les motifs sont très sympa . Leger et la brosse est bien
Datum plaatsing: 2026-04-02
Rated 5 van de 5 door Syl74 uit Syl74 Un balai très attrayant l’appel va très bien avec le balai, je n’ai pas de problème pour le moment
Datum plaatsing: 2026-04-01
Rated 5 van de 5 door Pylou uit Pratique et beau Alors ils sont très coloré il y en a pour tous les goûts et de plus vu le prix vous pouvez en changer très souvent
Datum plaatsing: 2025-12-27
