Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Keukenrol XXL 300 doekjes
3€55
Kenmerken
| Merk | . |
| Producttype | Keukenrol |
| Kleuren | Bedrukt |
| Hoofdmateriaal | Papier |
| Afmetingen product | H 23 cm x L 20 cm x D 23 cm |
| Afmetingen pakje | H 23 cm x L 20 cm x W 23 cm |
| Aanvullende kenmerken | Papier in 100% cellulose (FSC-gecertificeerd) Papier bedrukt met plantaardige inkten, voedselveilig gecertificeerd Afmeting van een blad: 24x22,5 cm, twee lagen |
| Nettogewicht | 0,84kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | CARTINDUSTRIA VENETA S.R.L |
| Postadres | VIA MONTE GRAPPA 5 36050 QUINTO VICENTINO (VI) |
| E-mailadres | INFO@VENETACART.COM |
| Artikelcode | 931420 |
Rated 5 van de 5 door Flo uit Super efficace Très absorbant, solide et bonne longueur. Découpe facile
Datum plaatsing: 2026-04-29
Rated 5 van de 5 door JIM8673 uit Essui tes mains Produit convient à mes attentes Prix un peu élevé
Datum plaatsing: 2026-04-29
Rated 5 van de 5 door bob 27 uit super fonctionnalité J'ai acheté ce produit le mois dernier et j' en suis très content
Datum plaatsing: 2026-04-15
Rated 5 van de 5 door Niglo95 uit Joli et pratique joli et pratique nous l'utilisons au quotidien à notre domicile et dans notre gîte
Datum plaatsing: 2026-04-14
Rated 5 van de 5 door Plaque électrique uit Très bon article j'ai acheté cet article le mois dernier j'en suis très contente
Datum plaatsing: 2026-04-05