Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Reservevulling voor sproeibezem
2€
Kenmerken
| Merk | . |
| Producttype | Navulling voor sproeibezem spray 5five |
| Kleuren | Grijs |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Afmetingen product | H 0,01 cm x L 41 cm x D 14 cm |
| Afmetingen pakje | H 1 cm x L 41 cm x W 14 cm |
| Nettogewicht | 0,075kg |
| Artikelcode | 959652 |
Rated 5 van de 5 door Coco 78 uit Pratique et utile lorsqu'il y a une recharge top ! J'ai acheté cet article pour compléter mon balai spray. Les recharges sont très bien
Datum plaatsing: 2026-03-17
Rated 5 van de 5 door gebono uit Bon produit Très bon produit, je l'ai acheté le mois dernier et je l'ai déjà employé plusieurs fois. Très efficace.
Datum plaatsing: 2026-02-16
Rated 5 van de 5 door JLa uit Pratique et facile à mettre en place par scratch Achat fait dans le courant du mois de décembre 2025, et satisfaisant à ce jour
Datum plaatsing: 2026-01-17
Rated 5 van de 5 door Gilou uit Bonne qualité Facile à entretenir, lavage rapide et séchage aussi
Datum plaatsing: 2025-08-21
Rated 5 van de 5 door Haag uit Nettoie plus facilement Ce balai recharge mop Spray, absorbe comme il faut
Datum plaatsing: 2025-08-16