Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Keramische Verwarming VALBERG VAL-PTC20
Ontdek onze Keramische Verwarming VALBERG VAL-PTC20
2000 Watts
Mechanische thermostaat
Kies de gewenste temperatuur om de kracht van je verwarming te regelen.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type verwarming | Keramische Verwarming |
| Vermogen (W) | 2 000W |
| Maximale Thermische kracht | 2kW |
| Thermostaat | Mechanisch |
| Aantal posities | 1 |
| Afmetingen product | H 45,2 cm x L 19,2 cm x D 19,2 cm |
| Afmetingen pakje | H 46,6 cm x L 21 cm x W 21 cm |
| Aanvullende kenmerken | Ontdek ons Merk en onze Valberg Producten |
| Brutogewicht | 2,41kg |
| Nettogewicht | 2,33kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 973765 |
Rated 5 van de 5 door Fanfan5940 uit Impeccable radiateur Très bon appareil, chauffe très vite, idéal avec thermostat
Datum plaatsing: 2026-03-18
Rated 5 van de 5 door Kiki uit Super Impeccable. Chauffe supper bien et pas trop bruyant
Datum plaatsing: 2026-02-27
Rated 5 van de 5 door Jo27 uit Top Fonctionnalités nickel , Rapport qualité prix impeccable
Datum plaatsing: 2026-02-22
Rated 5 van de 5 door Gégé24340 uit Super Chauffage d’appoint excellent. Chauffe très vite. Je recommande ce produit
Datum plaatsing: 2026-02-18
Rated 2 van de 5 door Mour62710 uit Moyennement content Ce chauffage fonctionnait bien sauf qu’il y a quelques jours il s’arrête et repart sans arrêt !!!
Datum plaatsing: 2026-02-15
