Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
VALBERG Verwarming VAL-OH2913
79€95
Ontdek onze VALBERG VAL-OH2913 verwarming
2900 Watts
35m²
Ideaal voor een oppervlak van 35m²Mechanische thermostaat
Kies de gewenste temperatuur om de kracht van je verwarming te regelen.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type verwarming | Olieradiator |
| Vermogen (W) | 2 900W |
| Maximale Thermische kracht | 2,9kW |
| Thermostaat | Ja |
| Aantal posities | 2 |
| Afmetingen product | H 64 cm x L 58,5 cm x D 28 cm |
| Afmetingen pakje | H 72,3 cm x L 19,4 cm x W 69,9 cm |
| Aanvullende kenmerken | De VALBERG olieradiator van 2900 W is ideaal om een woonkamer, slaapkamer of kantoor tot 35 m²* te verwarmen. Het vermogen is aanpasbaar dankzij de 3 vermogensstanden en in combinatie met zijn 400 Watt ventilator zorgt hij voor een snelle en gelijkmatige warmteverdeling: 1000 W voor ruimtes tot 12 m², 1500 W voor ruimtes tot 20 m² of 2500 W voor ruimtes tot 35 m². Hij is uitgerust met bredere verwarmingselementen voor een betere warmteverspreiding. Eenvoudig in gebruik dankzij de 2 grote knoppen aan de voorkant: vermogensregeling en thermostaat. Hij is ook zeer wendbaar en gemakkelijk te vervoeren dankzij zijn wieltjes. |
| Brutogewicht | 16,5kg |
| Nettogewicht | 14,8kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10008831 |
Rated 5 de 5 de Beru34 par Super Très satisfait. Livraison rapide. Conforme à la publication
Date de publication: 2026-03-11
Rated 5 de 5 de PiouPiou38 par Radiateur Conforme a la description, chauffe bien le salon ou grande chambre.
Date de publication: 2026-03-03
Rated 5 de 5 de Tranbert par Bon produit Chauffage simple d'utilisation et efficace si l'on respecte les volumes maxi de pièces à chauffer. Un très bon produit. Bon rapport qualité/prix.
Date de publication: 2026-02-20
Rated 4 de 5 de rogol88 par Conforme à l'offre Très bon article. Fonctionne comme prévu. Très content
Date de publication: 2026-02-18
Rated 5 de 5 de Papasse par Radiateur d’appoint doubles fonctions Comme décrit sur l'article, efficace dans une grande pièce
Date de publication: 2026-02-10
