Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Blaasradiator VALBERG VAL FH220TS
18€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type verwarming | Badkamer Kachel |
| Vermogen (W) | 2 000W |
| Maximale Thermische kracht | 2kW |
| Thermostaat | Ja |
| Aantal posities | 1 |
| Afmetingen product | H 25,5 cm x L 20,6 cm x D 14,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 14,7 cm x L 25,8 cm x W 20,8 cm |
| Aanvullende kenmerken | De Valberg convectorkachel is praktisch, compact en past perfect in uw badkamer. Hij is uitgerust met IP21-bescherming, waardoor hij zichzelf uitschakelt bij spatten. Met deze kachel hoeft u 's ochtends in uw badkamer niet meer te bibberen van de kou! |
| Brutogewicht | 1,15kg |
| Nettogewicht | 1kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 992004 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door Pascale uit Chauffage salle de bain au top J'ai acheté ce soufflant pour ma salle de bain début de l'automne et il remplit bien sa tâche. Il chauffe vite et la qualité est au rendez-vous. Je recommande ce produit parfaitement adapté aux locaux humides.
Datum plaatsing: 2026-03-20
Rated 5 van de 5 door Isa23 uit Petit soufflant Impeccable pour ma salle de bain , Bonne chaleur , ne prend pas de place , je suis ravie, merci beaucoup
Datum plaatsing: 2026-03-17
Rated 5 van de 5 door Sève uit Super Très satisfaite - utilisation facile - chauffe très bien
Datum plaatsing: 2026-03-17
Rated 5 van de 5 door YvesMic uit Bien fonctionnel Très satisfait de cet achat reçu par Chronopost impeccable
Datum plaatsing: 2026-03-16
Rated 5 van de 5 door JRC uit Trés bien excellent rapport qualité prix, idéal pour salle de bain
Datum plaatsing: 2026-03-14
