Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Olieradiator VALBERG VAL-OH1507
Ontdek onze Olieradiator VALBERG VAL-OH1507
1500 Watts
20m²
Ideaal voor een oppervlak van 20m²Mechanische thermostaat
Kies de gewenste temperatuur om de kracht van je verwarming te regelen.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type verwarming | Olieradiator |
| Vermogen (W) | 1 500W |
| Thermostaat | Mechanisch |
| Aantal posities | 3 |
| Afmetingen product | H 64 cm x L 34,5 cm x D 28 cm |
| Afmetingen pakje | H 66,5 cm x L 14,3 cm x W 40,3 cm |
| Brutogewicht | 9kg |
| Nettogewicht | 7kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 970375 |
Rated 1 de 5 de Alicia par Pas top Chauffe une tres petite pièce mais tres long a chauffer
Date de publication: 2026-03-01
Rated 5 de 5 de Stéphane par Bon rapport qualité prix Je suis satisfait de ce radiateur, le rapport qualité prix est intéressant.
Date de publication: 2026-02-15
Rated 4 de 5 de ras par Pratique C'est un bon article, mais j'aurais dû prendre le modèle supérieur.
Date de publication: 2026-02-14
Rated 1 de 5 de Anonyme par Chauffage que de nom Ne chauffe pas efficacement la zone annoncée est pas bine chauffée sous dimensionnée
Date de publication: 2026-02-11
Rated 5 de 5 de SLBeko par bon produit fonctionne correctement garde la chaleur (par rapport a sa puissance)
Date de publication: 2026-02-04
