Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Olieradiator VALBERG VAL-OH2513
Ontdek onze Olieradiator VALBERG VAL-OH2513
2500 Watts
30m²
Ideaal voor een oppervlak van 30m²Mechanische thermostaat
Kies de gewenste temperatuur om de kracht van je verwarming te regelen.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type verwarming | Olieradiator |
| Vermogen (W) | 2 500W |
| Maximale Thermische kracht | 1,2kW |
| Thermostaat | Mechanisch |
| Aantal posities | 3 |
| Afmetingen product | H 66,5 cm x L 64,3 cm x D 14,3 cm |
| Afmetingen pakje | H 66,5 cm x L 14,3 cm x W 64,3 cm |
| Aanvullende kenmerken | Verplaatsbare "oliegevulde" verwarming, 2500W!! 2500W is zeer krachtig, met zijn 13 elementen zorgt hij snel voor een gelijkmatige warmte, zelfs voor grote ruimtes tot 30M². Het is de beste prijs/kwaliteits-/warmteverhouding op de markt. De mechanische THERMOSTAAT stelt u in staat het warmteniveau te kiezen dat het beste aansluit bij uw huidige behoefte. Naast een indrukwekkende efficiëntie is dit product ook esthetisch geslaagd, wat niet alleen interieurs, maar ook harten verwarmt ;) |
| Brutogewicht | 12,5kg |
| Nettogewicht | 10kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 970376 |
Rated 2 van de 5 door Filo uit Très moyens Je m'attendais à un autre résultat, ils disent que ça chauffe 30m2, ??? Ma chambre en fait 15, et pas top !!!
Datum plaatsing: 2026-03-06
Rated 5 van de 5 door Pedro40 uit Bon produit Très satisfait du produit.il est pratique et maniable
Datum plaatsing: 2026-03-03
Rated 5 van de 5 door bop27 uit Super fonctionné J'ai acheté le mois dernier il ça marche très bien je suis contente🤗🤗🤗
Datum plaatsing: 2026-03-03
Rated 5 van de 5 door aziti64 uit bon achat je suis tres content du radiateur, il fait le job, puissant, maniable.
Datum plaatsing: 2026-03-03
Rated 4 van de 5 door mimi uit Correcte Achat dans l'urgence, convient bien pour une petite pièce, maximum 20M2
Datum plaatsing: 2026-03-02
