Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
"Fantasie" bezem COSYLIFE
2€45
Kenmerken
| Merk | COSYLIFE |
| Producttype | Stoffer + blik |
| Kleuren | Verscheidene Kleuren |
| Hoofdmateriaal | Plastique |
| Afmetingen product | H 32 cm x L 7 cm x D 22 cm |
| Afmetingen pakje | H 32 cm x L 7 cm x W 22 cm |
| Aanvullende kenmerken | Ontdek ons merk en onze Cosylife-producten |
| Nettogewicht | 0,2kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 939881 |
Rated 5 van de 5 door Anonyme uit Joli et fonctionnel Accroche bien les poils sur un tapis. Joli et fonctionnel
Datum plaatsing: 2026-04-21
Rated 5 van de 5 door Nathet lolo uit Rapport prix très bien Un peu de couleur dans la vie très bonne qualité bon ramasse poussière
Datum plaatsing: 2026-04-12
Rated 4 van de 5 door phiphi uit bonne petite balayette rien a dire pour prix ,rapport qualitée prix respecter
Datum plaatsing: 2026-03-11
Rated 5 van de 5 door Lea 2134 uit Jolie et pratique Très jolie balayette, et fait son taf, parfait ! Je suis ravie de mon achat.
Datum plaatsing: 2026-02-25
Rated 5 van de 5 door KDN71 uit Top Top dans la cuisine. Bien que basic, cet ensemble et pratique. En plus j'aime bien le coloris
Datum plaatsing: 2026-01-21
