Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Magische bezem van Electrodepot
17€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | BY ELECTRO DEPOT |
| Producttype | Vloerveger |
| Kleuren | Blauw Grijs |
| Hoofdmateriaal | Plastique |
| Afmetingen product | H 32 cm x L 45 cm x D 30 cm |
| Afmetingen pakje | H 32 cm x L 45 cm x W 30 cm |
| Aanvullende kenmerken | Emmer met pedaal voor een snelle wringing Microvezels inbegrepen voor alle soorten vloeren Gebruik de mop met franjes voor natte vloerenreiniging (reinigen met water) Gebruik de rechthoekige mop voor droge vloerenreiniging (stofzuigen) |
| Nettogewicht | 1,42kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 970703 |
Rated 5 de 5 de Anonyme par Vite fait et propre Super j'adore facile d'utilisation et plus rapide qu'une serpillière et raclette et nickel je recommande, bon rapport qualité prix
Date de publication: 2026-05-04
Rated 5 de 5 de Colibri64 par super pour les carrelages Très facile a utiliser avec de l'huile de coude bien sûr , ce n'est pas un robot mais vu le prix on s'en doutait .
Date de publication: 2026-04-25
Rated 5 de 5 de Betty par Super J ai acheté cet article j en suis très contente et satisfaite
Date de publication: 2026-04-18
Rated 3 de 5 de ZL78 par Qualité plastique moyen Balai fragile. Qualite du plastique très moyen. Mais mécanisme tres fonctionnel
Date de publication: 2026-04-11
Rated 5 de 5 de Roro 80 par Correspond à mes attentes ... Bien !............................ ...................
Date de publication: 2026-04-11