Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Bezem VILEDA Ultramax
19€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | VILEDA |
| Producttype | Bezem |
| Kleuren | Rood |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Afmetingen product | H 28,5 cm x L 40 cm x D 28,3 cm |
| Afmetingen pakje | H 28,5 cm x L 40 cm x W 28,3 cm |
| Aanvullende kenmerken | · De complete Ultramax Turbo-kit bevat een kop met microvezeldoekhoes, een telescopische steel, een emmer en een pedaalwringer. · Gemakkelijk en comfortabel schoonmaken — De in hoogte verstelbare telescopische steel en de emmer met pedaalwringsysteem maken schoonmaken eenvoudig zonder te bukken. · Geschikt voor alle vloertypes — De complete Ultramax Turbo-kit is geschikt voor alle vloeren. U bepaalt eenvoudig het vochtigheidsniveau van de hoes dankzij de pedaalwringer. · 2-in-1 microvezel voor hardnekkig vuil — De kracht van microvezels zorgt voor een vlekkeloze reiniging. De speciale rode en grijze vezels verwijderen vuil. De witte drogen uw vloer voor een stralende reinheid. · Navullingen zijn apart verkrijgbaar - ze zijn wasbaar in de machine tot max. 60°C. Was met soortgelijke textiel. · Duurzame dweil Dit systeem bevat meer dan 30% gerecycled plastic en wordt in Europa geproduceerd – wat de CO2-voetafdruk vermindert. |
| Nettogewicht | 1,4kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | FHP-VILEDA |
| Postadres | 4 AVENUE LAURENT CELY 92600 ASNIERES-SUR-SEINE |
| E-mailadres | SERVICE@VILEDA.COM |
| Artikelcode | 994711 |
Rated 5 van de 5 door Fanfan 80 uit Modèle très efficace J'en possédais déjà un mais il m'a lâché d'où l'achat de celui-ci, très contente toujours aussi efficace
Datum plaatsing: 2026-04-30
Rated 5 van de 5 door Bob27 uit RApide et efficace rapide, efficace et juste prix. rien à redire. Nickel
Datum plaatsing: 2026-04-20
Rated 5 van de 5 door Cora03 uit Super fonctionnabilite Bonjour commande conforme a la description ,excellent produit, envoie rapide je recommande 👍.
Datum plaatsing: 2026-03-09
Rated 5 van de 5 door jaja uit pour un nettoyage facile Super achat ! un prix attractif grâce à ELECTRO DEPOT
Datum plaatsing: 2026-02-17
Rated 5 van de 5 door Sylwia uit Produit qui fzit bien don job ! Toujours autant satisfait de produits Vileda et la promotion sur le prix était bien appréciable.
Datum plaatsing: 2026-02-16