Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Droogrek VALBERG 25M + sok klemmen
19€95
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Producttype | Droogrek |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Afmetingen product | H 99 cm x L 4 cm x D 61 cm |
| Afmetingen pakje | H 99 cm x L 61 cm x W 4 cm |
| Kleuren | Wit |
| Aanvullende kenmerken | Klassieke droogrek met vereenvoudigde opening - Te gebruiken in halve opening om kleine wasgoed te drogen - Meerdere standen van de vleugels om grote stukken wasgoed te drogen (lakens...) - Anti-kraskoppen ter bescherming - Makkelijk te verplaatsen dankzij de eendelige wieltjes - Handig met zijn sokkenhouder, kleine lingerie aan het uiteinde van de vleugel - Frame van stalen buis, bedekt met witte en glanzende epoxyverf - Rooster van gelast stalen draad, bedekt met kunststof voor betere bescherming van het wasgoed Blauwe accessoires (hoeken, sokkenhouder) Productafmetingen in gebruik: H 94cm x D 61cm x B 156 cm |
| Brutogewicht | 4kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 971357 |
Rated 5 de 5 de Milou 80 par Très satisfait Très bon rapport qualité prix je suis satisfaite très pratique
Date de publication: 2026-03-13
Rated 5 de 5 de JGC par Très bon rapport qualité/prix J'ai acheté cet article en 02/2026. Très satisfait
Date de publication: 2026-03-11
Rated 5 de 5 de Rolya par Fonctionne bien Il fait bien son taff bon par rapport à la qualité du prix je le recommande vivement
Date de publication: 2026-02-16
Rated 5 de 5 de Berber par C’est ce que je cherchai hiver intérieur été exter J’ai acheté cet article le mois dernier il est impeccable et facile à monter
Date de publication: 2026-02-15
Rated 3 de 5 de Zouzou par Fragile Produit acheté le mois dernier pas très satisfaite de mon achat
Date de publication: 2026-01-20
