Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
VALBERG Torenwasrek - 40 Meter
27€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Producttype | Droogrek |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Afmetingen product | H 149 cm x L 64 cm x D 5 cm |
| Afmetingen pakje | H 149 cm x L 64 cm x W 5 cm |
| Kleuren | Wit |
| Aanvullende kenmerken | Drogertoren met grote capaciteit en 4 niveaus Te gebruiken met halve opening voor het ophangen van kleine wasjes 4 zwenkwieltjes voor gemakkelijk verplaatsen 2 externe kledinghangerhouders |
| Brutogewicht | 3,9kg |
| Artikelcode | 10015171 |
Rated 3 van de 5 door Nay uit Rapport qualité prix moyen Le produit est plutôt moyen, après 2 semaines d'utilisation les grilles commencent déjà à s'affaisser. Je ne pense pas qu'il va durer très longtemps.
Datum plaatsing: 2026-05-11
Rated 5 van de 5 door Corail uit Séchoir Très bon séchoir j’aime beaucoup la hauteur je peu étendre beaucoup de linge
Datum plaatsing: 2026-05-05
