Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
De Goedkoopste
Stofzuiger zonder zak HIGH ONE C1
29€95
Ontdek onze stofzuiger zonder zak HIGH ONE C1
1,3L
inhoud reservoirHarde vloeren
Ideaal voor parket, vloertegels of beton.5,5m
actieradius of bereik van werking van de stofzuiger tussen het stopcontact en de borstelHEPA filter
filter met een hoog rendement voor een zuivere lucht binnen.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | HIGH ONE |
| Type aanzuiging | Cyclonaal |
| Gebruik | Harde Vloeren |
| Zuigprestaties HARDE VLOEREN | Goed |
| Zuigprestaties TAPIJTEN | Middelmatig |
| Zuigprestaties MAT | Middelmatig |
| Zuigprestaties AUTO | Middelmatig |
| Zuigprestaties DIEREN | Slecht |
| Prestaties FILTERING | Gemiddeld |
| Prestatie filtering | Standaard |
| Geluidsniveau (dB) | 78 |
| Vermogen (W) | 750W |
| Vermogensregelaar | Nee |
| Filtertype | Wasbaar |
| Inhoud van de bak | 1,3L |
| Actieradius (m) | 5,5m |
| Lengte van de snoer | 3,5m |
| Buis | Plastic |
| Afstandsbediening | Nee |
| Handgreep | Ja |
| Aantal standen | 1 |
| Toebehoren. | Borstel, Zuiger |
| Aanvullende kenmerken | Deze stofzuiger is bedoeld voor gebruik op harde vloeren en kleine oppervlakken. Het is de ideale partner voor een eerste uitrusting. |
| Kleuren | Wit |
| Nettogewicht | 2,2kg |
| Brutogewicht | 4,3kg |
| Afmetingen product | H 38,5 cm x L 29 cm x D 29 cm |
| Afmetingen pakje | H 29 cm x L 29 cm x W 38,5 cm |
| Herstelbaarheidsindex | 6.2 |
| Stroomverbruik uitstand | 0W |
| Automatisch uitschakelen | 0min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10000951 |
| Herstelbaarheidsindex | Bekijk het berekeningformulier |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door Seb uit Le top à bas prix Cet article correspond parfaitement à mes besoins , il fonctionne très bien, je suis ravi
Datum plaatsing: 2026-04-13
Rated 5 van de 5 door Grenouille verte uit Super impeccable Super très pratique léger et surtout pas de sac à recommander
Datum plaatsing: 2026-04-11
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Très bon matériel Très bon produit 👍. Je le recommande. Pas cher et de bonnes qualités
Datum plaatsing: 2026-04-05
Rated 5 van de 5 door Jean uit Très bon aspirateur J'ai suis très content de cet article que j'ai acheté le mois dernier
Datum plaatsing: 2026-04-01
Rated 4 van de 5 door Gigi uit Excellent achat j'ai acheté cet article pour les aides ménagères elles en sont ravies et moi aussi
Datum plaatsing: 2026-03-30
