Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Stofzuiger ROWENTA YY5392FE RO7457EA
189€
Ontdek de Stofzuiger ROWENTA YY5392FE RO7457EA
4,5L
inhoud reservoirAlle ondergronden
De borstel en accessoires zijn ontworpen om harde vloeren en tapijten te stofzuigen11m
actieradius of bereik van werking van de stofzuiger tussen het stopcontact en de borstelHEPA filter
filter met een hoog rendement voor een zuivere lucht binnen.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | ROWENTA |
| Gebruik | Alle Grondsoorten |
| Prestatie filtering | Hoog |
| Zuigprestaties HARDE VLOEREN | Zeer Goed |
| Zuigprestaties TAPIJTEN | Zeer Goed |
| Zuigprestaties MAT | Zeer Goed |
| Zuigprestaties AUTO | Zeer Goed |
| Zuigprestaties DIEREN | Zeer Goed |
| Prestaties FILTERING | Zeer Goed |
| Vermogen (W) | 400W |
| Vermogensregelaar | Elektronisch |
| Volume van de zak (L) | 4,5L |
| Controlelampje "zak vol" | Ja |
| Actieradius (m) | 11m |
| Lengte van de snoer | 8,4m |
| Buis | Metaal |
| Afstandsbediening | Nee |
| Handgreep | Ja |
| Toebehoren. | Platte Zuigmond, Spleetzuigmond |
| Aanvullende kenmerken | PRESTATIES Een optimale zuigkracht van 400 W dankzij een energiezuinige motor die uw energieverbruik aanzienlijk helpt verminderen Jaarlijks energieverbruik (kWh/jaar): 16 Het unieke Allergy+ filtratiesysteem vangt 99,98% van stof en allergenen op (3 filtratieniveaus) ULTRA STIL Geluidsniveau 57 dB ZEER GOED UITGERUST Hoofdzakelijke zuigmond met hoge efficiëntie en 2 standen Multifunctionele borstel geïntegreerd in het Ergo Comfort handvat Inhoud: 4,5L Hygiënezak+ Platte meubelzuiger voor het voorzichtig reinigen van meubels Kabellengte: 8,40 m / Werkstraal: 11 m ROWENTA RO7457EA |
| Kleuren | Wit |
| Afmetingen product | H 38 cm x L 57 cm x D 35,7 cm |
| Afmetingen pakje | H 35,7 cm x L 38 cm x W 57 cm |
| Nettogewicht | 8,5kg |
| Brutogewicht | 10,6kg |
| Herstelbaarheidsindex | 9.3 |
| Artikelcode | 990456 |
Rated 1 de 5 de Kad par Aspirateur traineau silencieux J ai trouvé que l aspirateur deja utilisé le sac n etait pas vide donc dessus impossible de le prouver j ai donc pas fait de réclamation sinon il est tres bien attention au personne n ayant pas de force car il reste assez lourd sinon plus efficace qu un aspirateur sans sac
Date de publication: 2026-05-04
Rated 4 de 5 de Patou par Super fonctionnel J'ai acheté cet article le mois dernier et j'en suis très satisfaite
Date de publication: 2026-05-03
Rated 5 de 5 de Mic16 par Aspirateur traîneau ROWENTA YY5392FE RO7457EA Exellent produit, puissant, ergonomique et tres silencieux
Date de publication: 2026-05-02
Rated 4 de 5 de Nad par Aspirateur rowenta Bon article correspond à la description, seul bémol les roulettes font du bruit
Date de publication: 2026-04-21
Rated 5 de 5 de gilou 27 par fonctionnel aspirateur ROWENTA acheté le mois dernier utilisé depuis une semaine
Date de publication: 2026-04-20
