Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Stofzuiger ROWENTA YY5267FE RO4825EA
98€95
Ontdek onze Stofzuiger ROWENTA YY5267FE RO4825EA
2,5L
Reservoir capaciteitHarde vloeren
Ideaal voor parket, tegels of beton8,8mm
Actieradius van de stofzuiger tussen het stopcontact en de borstelFlexibele buis
Ideaal om gemakkelijk onder meubels te stofzuigenInbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | ROWENTA |
| Type aanzuiging | Cyclonaal |
| Gebruik | Harde Vloeren |
| Zuigprestaties HARDE VLOEREN | Zeer Goed |
| Zuigprestaties TAPIJTEN | Goed |
| Zuigprestaties MAT | Gemiddeld |
| Zuigprestaties AUTO | Gemiddeld |
| Zuigprestaties DIEREN | Gemiddeld |
| Prestaties FILTERING | Goed |
| Prestatie filtering | Standaard |
| Geluidsniveau (dB) | 75 |
| Vermogen (W) | 900W |
| Vermogensregelaar | Mechanisch |
| Filtertype | Wasbaar |
| Inhoud van de bak | 2,5L |
| Actieradius (m) | 8,8m |
| Buis | Metaal |
| Afstandsbediening | Nee |
| Handgreep | Ja |
| Toebehoren. | 2-In-1 Mondstuk, Zeer Efficiënte Zuigkop Met 2 Standen |
| Aanvullende kenmerken | Prestaties en ergonomie in een compact formaat XXL CAPACITEIT: een indrukwekkende capaciteit van 2,5 L maakt het mogelijk om alle soorten woonruimtes schoon te maken, voor een zakloze stofzuiger die meer autonomie en comfort biedt COMPACT: een strak design en een zeer compacte zakloze stofzuiger voor maximaal gebruiksgemak, eenvoudiger schoonmaken en gemakkelijker opbergen, zelfs in de kleinste kasten MAXIMALE REINIGINGSPRESTATIES: een zakloze stofzuiger met een EffiTech hoogrendementmotor die opmerkelijke reinigingsprestaties garandeert terwijl uw energieverbruik wordt verminderd EENVOUDIG TE LEGGEN: het Clean Express-systeem maakt het gemakkelijk om stof te verwijderen. Slechts 4 zeer eenvoudige stappen zijn nodig om het stofreservoir te legen Zakloze stofzuiger Rowenta RO4825EA |
| Kleuren | Blauw |
| Nettogewicht | 5,09kg |
| Brutogewicht | 6,59kg |
| Afmetingen product | H 29,1 cm x L 40,9 cm x D 27,6 cm |
| Afmetingen pakje | H 33,5 cm x L 29 cm x W 49 cm |
| Herstelbaarheidsindex | 9.3 |
| Artikelcode | 982162 |
Rated 5 van de 5 door Nico uit Un vrai bonheur Un vrai plaisir, puissant sans accrocher le sol, carrelage et parquet rien ne l’arrête, un vrai bonheur pour un grand ménage réussi
Datum plaatsing: 2026-05-01
Rated 3 van de 5 door Djo26 uit Aspirateur Fonctionne correctement mais déçu par la puissance d’ aspiration .
Datum plaatsing: 2026-04-22
Rated 3 van de 5 door Eu23 uit Laspirateur est ok. Juste que je suis déçue que je pouvais pas utilisé les checks eco
Datum plaatsing: 2026-04-18
Rated 5 van de 5 door Mamaya uit Convient parfaitement Satisfaiappareil qui convient parfaitement à l’usage prévu
Datum plaatsing: 2026-04-18
Rated 5 van de 5 door thorius uit Très satisfaite jusqu'à présent Très satisfaite jusqu'à présent. A voir dans le temps. Je recommande
Datum plaatsing: 2026-04-14
