Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Blender COSYLIFE CL-BL1015SM
49€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | COSYLIFE |
| Type | Hoge Snelheids Blender |
| Inhoud | 1,5L |
| Vermogen (W) | 1 000W |
| Materiaal van de kom | Glas |
| Aanvullende kenmerken | geleverd met een draagbare drinkfles van 600 ml |
| Afmetingen product | H 33 cm x L 20 cm x D 20 cm |
| Afmetingen pakje | H 31,8 cm x L 21,5 cm x W 33,6 cm |
| Nettogewicht | 4kg |
| Brutogewicht | 4,2kg |
| Stroomverbruik uitstand | 0,2W |
| Automatisch uitschakelen | 0min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 983714 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 de 5 de Libellule par Appareil solide et en plus un ajout d'un petit mix Je suis très satisfaite de tous les articles que j'ai achetées et surtout le blender.
Date de publication: 2026-04-29
Rated 5 de 5 de Titi74 par Bon produit Fait le travail. Très content. Fait un peu de bruit.
Date de publication: 2026-04-26
Rated 5 de 5 de Bob27 par Robuste L’ensemble me semble robuste. Le bloc couteau étant dévissable l’équipement est facile à nettoyer.
Date de publication: 2026-04-12
Rated 5 de 5 de Anonyme par Fonctionnel simple très bon appareil sans prétention. utilisation simple et efficace
Date de publication: 2026-04-12
Rated 4 de 5 de Jabran par Agréable Bonne machine agréable à l'utilisation avec une bonne qualité
Date de publication: 2026-04-07
