Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
COSYLIFE Blender CL-BL8175INOX
29€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | COSYLIFE |
| Type | Blender |
| Inhoud | 1,75L |
| Vermogen (W) | 800W |
| Aantal snelheden | 2 |
| Materiaal van de kom | Glas |
| Aanvullende kenmerken | Messen voor het breken van ijs |
| Afmetingen product | H 28,5 cm x L 20 cm x D 34 cm |
| Afmetingen pakje | H 29,2 cm x L 21,6 cm x W 34,6 cm |
| Nettogewicht | 3,23kg |
| Brutogewicht | 3,57kg |
| Stroomverbruik uitstand | 0,08W |
| Automatisch uitschakelen | 0min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 988751 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 1 van de 5 door Parrain32 uit Ne fonctionne pas Ne fonctionne pas du tout. Le liquide passe à travers
Datum plaatsing: 2026-05-04
Rated 1 van de 5 door ldnn uit Inutilisable Inutilisable, il fuit par le dessous et ne mixe pas
Datum plaatsing: 2026-05-02
Rated 4 van de 5 door mmaarryy uit Fait le job bonne capacité, pas très bruyant, convient à mes attentes
Datum plaatsing: 2026-04-22
Rated 5 van de 5 door Yaska 89 uit Top Budjet Merci ! Les délais de livraison ont été respectés et le rapport qualité-prix est très bon. Je recommande cet article.
Datum plaatsing: 2026-04-22
Rated 5 van de 5 door Decoal uit Bon rapport qualité prix Prix raisonnable, facile d utilisation et pratique à démonter pour le nettoyage
Datum plaatsing: 2026-04-21
