Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Set van 3 vierkante CLIPEAT dozen - Opberg & Magnetron
8€95
Kenmerken
| Producttype | Dozen voor bewaring |
| Kleuren | Transparant |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| Inhoud | 2,2L |
| Aanvullende kenmerken | Vierkante dozen klikbare plastic deksels doos van borosilicaatglas, ovenbestendig (behalve deksels) inhoud: 2,2L - 0,800L - 0,300L Vaatwasmachinebestendig BEHALVE de deksels |
| Afmetingen product | H 8,5 cm x L 16,5 cm x D 23 cm |
| Afmetingen pakje | H 8,5 cm x L 16,5 cm x W 23 cm |
| Brutogewicht | 1kg |
| Artikelcode | 964859 |
Rated 5 van de 5 door Jay uit Les boites ça déboîte Lots de boites de conservation alimentaire en verre
Datum plaatsing: 2026-05-02
Rated 5 van de 5 door Coco1388 uit Imbattable Très bon rapport qualité prix, produit de qualité. Solides et utilisables au Air Fryer
Datum plaatsing: 2026-03-29
Rated 5 van de 5 door simmermag05 uit TB super set très pratique et qualitiatif les tupperwares en verre c'est top
Datum plaatsing: 2026-02-19
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Super ! Fait le job et le couvercle est hermétique. Super pour le rangement
Datum plaatsing: 2026-01-19
Rated 4 van de 5 door Titi uit Usage quotidien facile Article acheté le mois dernier, très pratique et pas cher
Datum plaatsing: 2026-01-03