Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Steelstofzuiger VALBERG S10 FLEX V2
119€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type stofzuiger | Flexibele Steelstofzuiger |
| Gebruik | Alle Grondsoorten |
| Voeding | Batterij |
| Zuigvermogen (airwatt) | 110 |
| Zuigprestaties HARDE VLOEREN | Zeer Goed |
| Zuigprestaties TAPIJTEN | Goed |
| Zuigprestaties MAT | Goed |
| Zuigprestaties AUTO | Goed |
| Zuigprestaties DIEREN | Gemiddeld |
| Prestaties FILTERING | Goed |
| Prestatie filtering | Standaard |
| Geluidsniveau (dB) | 72 |
| Oplaadtijd (Uur) | 3 |
| Type motor | Digitaal |
| Buis | Flexibel Metaal |
| Opvouwbaar | Ja |
| Verlichting borstel | LED |
| Muurbevestiging | Ja |
| Handgreep | Ja |
| Inhoud van de bak | 0,6L |
| Kleuren | Blauw |
| Nettogewicht | 3,9kg |
| Brutogewicht | 4,5kg |
| Afmetingen product | H 80 cm x L 31 cm x D 14,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 13 cm x L 29,6 cm x W 78,5 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10011947 |
