Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Steelstofzuiger VALBERG S12 FLEX AUTO ECO
169€95
Ontdek onze Steelstofzuiger VALBERG S12 FLEX AUTO ECO
60 min
Autonomie0,7L
inhoud reservoirAlle ondergronden
De borstel en accessoires zijn ontworpen om harde vloeren en tapijten te stofzuigenDigitale motor
Krachtigere motor en grotere autonomie.HEPA filter
filter met een hoog rendement voor een zuivere lucht binnen.Plooibare buis
De buis van de stofzuiger is plooibaar zodat u zonder zich te bukken gemakkelijk onder meubels en zetels kan stofzuigen.Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Gebruik | Alle Grondsoorten |
| Zuigvermogen (airwatt) | 135 |
| Zuigprestaties HARDE VLOEREN | Zeer Goed |
| Zuigprestaties TAPIJTEN | Zeer Goed |
| Zuigprestaties MAT | Zeer Goed |
| Zuigprestaties AUTO | Zeer Goed |
| Zuigprestaties DIEREN | Goed |
| Prestaties FILTERING | Zeer Goed |
| Prestatie filtering | Hoog |
| Geluidsniveau (dB) | 76 |
| Vermogen batterij (Volt) | 25,2 |
| Type batterij | Lithium-Ion |
| Oplaadtijd (Uur) | 5 |
| Autonomie | 18min |
| Gebruikstijd hoogste stand | 8 |
| Gebruikstijd laagste stand | 60 |
| Filtertype | Wasbaar |
| Buis | Flexibel Metaal |
| Opvouwbaar | Ja |
| Verlichting borstel | Ja |
| Muurbevestiging | Ja |
| Oplaadbasis | Ja |
| Afstandsbediening | Nee |
| Handgreep | Ja |
| Vermogensregelaar | Automatisch |
| Toebehoren. | Kort mondstuk, lang mondstuk, turboborstel |
| Inhoud van de bak | 0,7L |
| Aanvullende kenmerken | Deze elegante en ultra-prestatiegerichte stofzuiger stelt u in staat om alle soorten vloeren aan te pakken. De kunststof onderdelen bestaan voor 65% uit gecertificeerd gerecycleerde kunststoffen. Uitgerust met een stofsensor, biedt hij ook een automatische aanpassingsmodus voor het zuigvermogen. Het LCD-scherm zorgt voor een groot gebruikscomfort. |
| Kleuren | Zwart |
| Nettogewicht | 1,8kg |
| Brutogewicht | 2,5kg |
| Afmetingen product | H 77 cm x L 30 cm x D 16 cm |
| Afmetingen pakje | H 15,5 cm x L 30 cm x W 77 cm |
| Herstelbaarheidsindex | 7.2 |
| Stroomverbruik in stand-bymodus | 0,3W |
| Automatisch overschakelen naar stand-bymodus | 10min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 988201 |
| Herstelbaarheidsindex | Bekijk het berekeningformulier |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door Jolie coeur bleu1978 uit Foctionnellement je suis super contente J'ai achete c'est article et je suis trés contente
Datum plaatsing: 2026-05-11
Rated 4 van de 5 door Anoniem uit Produit validé Très bon produit autonome suffisante pour un T2 réservoir ok
Datum plaatsing: 2026-05-03
Rated 4 van de 5 door Fanfan77134 uit Aspirateur L'aspirateur fais son boulot mais la charge ne reste pas longtemps 30 minutes max et longtemps à ce recharger
Datum plaatsing: 2026-05-01
Rated 5 van de 5 door KATHY uit Très bon achat ! Très satisfaite de mon achat ! Je recommande la marque Valberg, Très bon rapport qualité/prix ! Simple et efficace !
Datum plaatsing: 2026-04-30
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Parfait Je suis très satisfaite de mon achat. Fonctionne très bien. Très bon rapport qualité prix
Datum plaatsing: 2026-04-20
