Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
VALBERG SP7 STEAM Stoomreiniger & Vlekkenreiniger
99€95
Ontdek onze VALBERG SP7 STEAM stoomreiniger en vlekkenreiniger
1,25L
Capaciteit schoonwatertank0,95L
Capaciteit vuilwatertankTapijt
Ideaal voor tapijtenAuto
Ideaal voor de autoZetels
Ideaal voor zetelsInbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Producttype | Stoomreinigingsapparaat |
| Gebruik | Tapijten, Vloerkleden, Auto'S, Sofa'S |
| Vermogen (W) | 1 650W |
| Schoonwaterreservoir | 1,25L |
| Vuilwaterreservoir | 0,95L |
| Zelfreinigende modus | Ja |
| Toebehoren. | Reinigingsborstel met stoomfunctie, raamwisser met beschermhoes, stoommondstuk, zelfreinigend gereedschap |
| Aanvullende kenmerken | De nieuwe VALBERG SP7 vlekverwijderaar heeft een vermogen van 1650 watt, wat hem de kracht geeft om uw dagelijkse bondgenoot te worden. Uw VALBERG SP7 vlekverwijderaar is uitgerust met verschillende modi die u een breed scala aan toepassingen bieden: - Vlekverwijderaar Koud water modus voor dagelijkse vlekken - Vlekverwijderaar Warm water modus (60°C) voor hardnekkigere vlekken - Vlekverwijderaar Stoom modus voor hardnekkige vlekken met het voordeel van stoom om bacteriën te verwijderen en uw textiel, banken,... te zuiveren - Stoomreiniger modus (100°C) met accessoires om tal van oppervlakken te zuiveren en reinigen (voegwerk van tegels, witte sneakers, glazen oppervlakken, douchewand, ramen,...) Opmerking: bij het eerste gebruik moet u 8 seconden op de startknop van het handvat drukken om het apparaat te koppelen met de vlekverwijderaar voor een zorgeloze werking. |
| Kleuren | Zwart |
| Afmetingen product | H 38 cm x L 26,5 cm x D 38 cm |
| Afmetingen pakje | H 38 cm x L 26,5 cm x W 38 cm |
| Nettogewicht | 5,5kg |
| Brutogewicht | 6,5kg |
| Wettelijke garantie België | 24 |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10011435 |
Rated 5 van de 5 door Lyne 233 uit Très fonctionnel Je l'ai essayé et j'ai obtenu un très beau résultat
Datum plaatsing: 2026-05-20
Rated 1 van de 5 door Jeb uit Pas efficace Pas pratique pas efficace...c est 1 nettoyeur vapeur Pour tissus pas pour miquette
Datum plaatsing: 2026-05-14
Rated 2 van de 5 door Fred uit Bien Mais ! Facile à utiliser Efficacité très moyenne sur tache Attention sur les tapis décoloration possible
Datum plaatsing: 2026-05-14
Rated 1 van de 5 door v03 uit mauvaise fonctionnalité Le fonctionnement est très compliqué, notice pas claire Déçu
Datum plaatsing: 2026-05-08
Rated 5 van de 5 door Toto 18 uit Sa fonctionne très bien , alors travaux pratique. J'ai acheter ce nettoyeur le mois dernier et j'en suis bien comptsnt .
Datum plaatsing: 2026-05-03
