Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Vlekkenreiniger BISSELL SPOTCLEAN PRO
185€95
Ontdek de Vlekkenreiniger BISSELL SPOTCLEAN PRO
Unlimited
Autonomie2,9L
inhoud reservoirAlle ondergronden
De borstel en accessoires zijn ontworpen om harde vloeren en tapijten te stofzuigenInbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Producttype | Vlekverwijderaar Reiniger |
| Gebruik | Tapijten, Vloerkleden, Auto'S, Sofa'S |
| Vermogen (W) | 750W |
| Autonomie | 0min |
| Schoonwaterreservoir | 2,9L |
| Vuilwaterreservoir | 3,5L |
| Zelfreinigende modus | Ja |
| Vuil sensor | Nee |
| Toebehoren. | 8 cm vlekbestendig gereedschap, 15 cm vlekbestendige borstel, Oxygen Boost staal |
| Aanvullende kenmerken | Bijzonder geschikt voor meubels dankzij de keuze tussen een gereedschap met borstel of zonder borstel. Continue reiniging met schoon water dankzij de gescheiden reservoirs. Reservoir voor vuil water en afval eenvoudig te verwijderen en te legen zonder contact - gemakkelijk schoon te maken. |
| Kleuren | Zwart En Rood |
| Afmetingen product | H 36 cm x L 25 cm x D 36 cm |
| Afmetingen pakje | H 31 cm x L 38,5 cm x W 44 cm |
| Nettogewicht | 6kg |
| Brutogewicht | 7,6kg |
| Wettelijke garantie België | 24 |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ARB SAS |
| Postadres | 8 RUE THOMAS EDISON 67450 MUNDOLSHEIM |
| E-mailadres | SUPPORT-FR@LAVAFIELDS.COM |
| Artikelcode | 975279 |
Rated 4 de 5 de Cervinia par Fonctionnelle Absorption ok le jet est moins bien polyvalence bien
Date de publication: 2026-05-06
Rated 5 de 5 de moi13 par super essai très satisfaisant je le recommande pour détacher nettoyer intérieur voiture
Date de publication: 2026-04-29
Rated 5 de 5 de Cricri82 par Super efficace Très satisfaite de mon achat. Nettoie à merveille canapé matelas etc… je le recommande vivement.
Date de publication: 2026-04-25
Rated 5 de 5 de Tonguette par Parfait Je ne regrette pas du tout mon achat. Très maniable. Pratique. Je l'ai pris notamment pour éliminer les accidents de pipi de chat et c'est extrêmement efficace! Sèche vite.
Date de publication: 2026-04-18
Rated 5 de 5 de Maelix par Tout est parfait Super produit et super prix envoi super rapide tout est parfait un grand merci
Date de publication: 2026-04-16