Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Gasbarbecue VALBERG BBQGZ VAL4BPL7341
279€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Energiebron van de barbecue | Butaangas, Propaangas |
| Vrijstaand / Inbouw | Nee |
| Type gebruik | Buiten |
| Aantal personen | 12 |
| Vermogen (W) | 14 000W |
| Thermostaat | Ja |
| Aantal kookzones | 4 |
| Ontsteking systeem | Piezo |
| Kookoppervlak | Gasbarbecue VALBERG BBQGZ VAL4BPL7341 |
| Kookoppervlak (breedte in cm) | 73cm |
| Kookoppervlak (lengte in cm) | 41cm |
| Verwijderbaar rooster | Ja |
| Materiaal van het rooster | Geëmailleerd Gietijzer |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Vetvanger | Ja |
| Afneembare bak | Ja |
| Tablet | Ja, inklapbaar |
| Aantal wielen | 4 |
| Aanvullende kenmerken | Hoes VALBERG BBQPREMIUM 160X65 compatibel, apart verkrijgbaar. |
| Afmetingen product | H 110 cm x L 59 cm x D 133 cm |
| Afmetingen pakje | H 51,5 cm x L 91 cm x W 60 cm |
| Brutogewicht | 44,3kg |
| Nettogewicht | 42,1kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10001404 |
Rated 5 van de 5 door patou uit tres bien le bbq trés bien maintenant il faut voir dans le temps
Datum plaatsing: 2026-05-19
Rated 5 van de 5 door Chr83 uit Super On a pas été dessus. Il faut compter 2 heures pour le monter
Datum plaatsing: 2026-05-17
Rated 5 van de 5 door Steph777 uit Parfait Parfait très bon rapport qualité prix je recommande
Datum plaatsing: 2026-04-28
Rated 1 van de 5 door Pas uit Non Satisfait Le matériel est vraiment très léger, il s'est envolé au premier coup de vent, donc à déconseiller. Pas eu le temps de l'utiliser.
Datum plaatsing: 2026-03-28
Rated 5 van de 5 door Eric mélon uit Pratique Tres comptans de mon achat et facile a utiliser facile a monter
Datum plaatsing: 2025-05-20
