Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Elektrische Barbecue op Voet VALBERG ELEC-VAL-PORT4737
79€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Vrijstaand / Inbouw | Ja, vrijstaand |
| Type gebruik | Buiten |
| Vermogen (W) | 2 200W |
| Thermostaat | Ja |
| Kookoppervlak (breedte in cm) | 47cm |
| Kookoppervlak (lengte in cm) | 37cm |
| Verwijderbaar rooster | Ja |
| Materiaal van het rooster | Gietijzer |
| Deksel | Ja |
| Vetvanger | Ja |
| Afneembare bak | Ja |
| Afmetingen product | H 62 cm x L 47 cm x D 37 cm |
| Afmetingen pakje | H 32 cm x L 63,5 cm x W 45 cm |
| Aanvullende kenmerken | Verwijderbaar gietijzeren rooster: 50% grill 50% plancha Stalen kuip Deksel met thermostaat Inklapbare poten voor transport Vetopvangbak |
| Brutogewicht | 15kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10011973 |
Rated 4 de 5 de Marc par Bon barbecue Parfait piur notre usage il est destiné à une location saisonnière
Date de publication: 2026-05-20
Rated 4 de 5 de Alexandre par Barbecue sur pied J'ai acheté cette article le mois dernier et il me semble satisfaisant.
Date de publication: 2026-05-16
Rated 2 de 5 de coloba76 par Pas le top Déçu car tous le jus coule dans la cuve et cuit avant d avoir le temps de s évacuer obligée de mettre un papier alu pour protéger la cuve ! Pourtant le concept de ce barbecue me plaisait énormément
Date de publication: 2026-05-14
Rated 4 de 5 de IsiCarvalho72 par Non produit Satisfait avec le bbq, j'ai testé avec la viande et poisson et c'est bien passé, bonne cuisson. Je le recommande
Date de publication: 2026-05-03
Rated 5 de 5 de Seba par Sympa produit très sympa, avec un bon pouvoir de chauffe
Date de publication: 2026-05-03
