Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Barbecue op voet VALBERG VAL-EL2200-2
34€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Energiebron van de barbecue | Elektriciteit |
| Type gebruik | Buiten |
| Vermogen (W) | 2 200W |
| Thermostaat | Ja |
| Kookoppervlak (breedte in cm) | 26cm |
| Kookoppervlak (lengte in cm) | 41cm |
| Verwijderbaar rooster | Ja |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Deksel | Nee |
| Vetvanger | Ja |
| Aantal wielen | 0 |
| Verwijderbare voeten | Ja |
| Verwarming indicator | Ja |
| Afmetingen product | H 95 cm x L 54 cm x D 32 cm |
| Afmetingen pakje | H 40 cm x L 41,5 cm x W 57,5 cm |
| Aanvullende kenmerken | Hoes VALBERG CIRCLEFIRST 70X80 of VALBERG CIRCLEPREMIUM 70X80, compatibel en apart te koop. |
| Brutogewicht | 5kg |
| Artikelcode | 10015439 |
