Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Carrousel . 16 glazen kruidenpotjes draaiend
14€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Producttype | Kruidenpotjes |
| Kleuren | Grijs |
| Hoofdmateriaal | Roestvrij staal |
| Vaatwasserbestendig | Nb |
| Aanvullende kenmerken | Draaibare houder met 16 kruidenpotjes Roterende houder in roestvrij staal Wordt geleverd met 16 potjes van transparant glas. Roestvrijstalen schroefdeksels voor de potjes. Diameter 21 cm - Hoogte 28 cm |
| Afmetingen product | H 28,5 cm x L 21 cm x D 21 cm |
| Afmetingen pakje | H 29 cm x L 22 cm x W 22 cm |
| Brutogewicht | 2,512kg |
| Artikelcode | 987295 |
Rated 5 de 5 de Raïssa par Grandes contenances Ensemble en inox (carrousel et couvercles) et bocaux à grandes contenances. Vraiment très satisfaite du rapport qualité prix car j'ai trouvé d'autres articles du genre à des prix excessifs ou si c'est pas cher c'est en plastique ou très petit
Date de publication: 2026-04-22
Rated 5 de 5 de Life par Super produit Super produit. Juste proposer différentes tailles des trous permettant de laisser passer les épices.
Date de publication: 2026-04-05
Rated 5 de 5 de Franco51450 par Super fonctionnalités Parfait , dommage pas de trou réglable pour l herbe et persil
Date de publication: 2026-02-16
Rated 5 de 5 de MP62 par BIEN BIEN................................................
Date de publication: 2026-02-01
Rated 5 de 5 de Tice par Tourniquet epice Ils semble remplir son rôle de pouvoir caser plusieurs flacons d'épices à voir dans le temps la qualité
Date de publication: 2025-12-14