Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Raclette kaars duo
8€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | . |
| Producttype | Raclette |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Kleuren | Eucalyptus, Terracotta |
| Aanvullende kenmerken | - Afmetingen van de houder: 9,3 x 9,3 x 6 cm - Afmetingen van de voet: 9 x 9 x 0,5 cm - Afmetingen van de pannetje: 9 x 14 x 1 cm - Afmetingen van de spatel: 8 x 3,5 x 0,5 cm - Algemene afmetingen van het product: 9,3 x 14 x 6,5 cm - Gebruiksaanwijzing: 1. Plaats de voet op een vlakke en stabiele ondergrond 2. Plaats 2 theelichtjes op de voet 3. Steek de kaarsjes aan en plaats vervolgens de houder 4. Zet het pannetje met uw kaas op de basis 5. Laat de kaas smelten 6. Gebruik de spatel om uw kaas te serveren. |
| Afmetingen product | H 9,5 cm x L 14 cm x D 11,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 9,5 cm x L 14 cm x W 11,5 cm |
| Brutogewicht | 0,3kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | CECOA DIFFUSION |
| Postadres | 87, VOIE DE CHATENAY 91370 VERRIERES-LE-BUISSON |
| E-mailadres | INFO@CECOA-PARIS.COM |
| Artikelcode | 971089 |
Rated 5 de 5 de Bonnemine 59 par Super article Super article, plus de fils électrique, familiale,
Date de publication: 2026-04-12
Rated 5 de 5 de Frannie par Duo utile Bon duo pelle et balayette pour le petit ménage du quotidien
Date de publication: 2026-04-10
Rated 3 de 5 de Malika par Pratique et rapide en solo ou duo Très bien pour une raclette solo ou en duo rapide et simple Se nettoie facilement . Le seul point négatif pour moi est que le manche en plastique est quand même chaud quand on le prend en main.
Date de publication: 2026-04-01
Rated 5 de 5 de Anonyme par Super efficace Bluffant je recommande prends moins de place sur la table qu’un appareil et chauffe aussi vite qu’un électrique et surtout moins chère que la concurrence
Date de publication: 2026-01-28
Rated 5 de 5 de LES par Raclette Je suis très contente de mon achat facile d’utilisation, le fromage font très bien avec plusieurs bougies
Date de publication: 2026-01-25