Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Barbecue zonder voeten VALBERG VAL-EL2200 zwart
34€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Energiebron van de barbecue | Elektriciteit |
| Type gebruik | Buiten |
| Aantal personen | 4 |
| Vermogen (W) | 2 200W |
| Thermostaat | Ja |
| Kookoppervlak (breedte in cm) | 26cm |
| Kookoppervlak (lengte in cm) | 41cm |
| Verwijderbaar rooster | Ja |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Deksel | Nee |
| Vetvanger | Ja |
| Aantal wielen | 0 |
| Verwijderbare voeten | Ja |
| Verwarming indicator | Ja |
| Afmetingen product | H 95 cm x L 54 cm x D 32 cm |
| Afmetingen pakje | H 40 cm x L 41,5 cm x W 57,5 cm |
| Aanvullende kenmerken | Hoes VALBERG CIRCLEFIRST 70X80 of VALBERG CIRCLEPREMIUM 70X80, apart te kopen en compatibel. |
| Brutogewicht | 5kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 984020 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door Caro uit Barbecue Valberg Je suis très contente de cette achat parfait pour. Un appartement sur balcon chauffe très vite c est parfait 👍
Datum plaatsing: 2026-05-03
Rated 5 van de 5 door Ange démon ange uit Très pratique Barbecue électrique pour balcon vraiment bien, je recommande
Datum plaatsing: 2026-05-01
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Parfait Parfait simple d'utilisation très bon rapport qualité/ prix
Datum plaatsing: 2026-04-29
Rated 2 van de 5 door Topaze uit Bof... Décue. Le barbecue ne chauffe pas assez. Le temps de cuisson est trop long. Beaucoup de plastique. Je ne le conseille pas meme a febprix
Datum plaatsing: 2026-04-28
Rated 5 van de 5 door Mira19 uit Super practic et pas lourd ! Je l ai utilisé quelque fois
Datum plaatsing: 2026-04-25
