Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Borstel COOK'IN GARDEN
3€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | COOK N EAT |
| Producttype | Borstel |
| Hoofdmateriaal | Koper |
| Kleuren | Goud |
| Afmetingen product | H 3 cm x L 15 cm x D 32 cm |
| Afmetingen pakje | H 39 cm x L 15 cm x W 3 cm |
| Brutogewicht | 0,146kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | COOK IN GARDEN |
| Postadres | 121, ALLEE HELENE BOUCHER 59118 WAMBRECHIES |
| E-mailadres | CONTACT@COOKINGARDEN.FR |
| Artikelcode | 986269 |
Rated 5 van de 5 door Zugol uit Brosse large pour un nettoyage facile. Bonne Brosse qui nettoie bien les grilles. le fait que la brosse soit en cuivre est un plus
Datum plaatsing: 2026-04-30
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit rosse en T cuivre COOK'IN GARDEN Produite de qualité, répond parfaitement à son utilisation
Datum plaatsing: 2025-07-25
Rated 5 van de 5 door France uit Brosse en T cuivre COOK'IN GARDEN J'ai acheté cette brosse en même temps que mon barbecue. Je recommande
Datum plaatsing: 2025-05-31
Rated 5 van de 5 door VIN02 uit Pratique Outil efficace pour nettoyer grille BBC . Faudrait essayer passage lave vaisselle ?
Datum plaatsing: 2024-05-14
Rated 5 van de 5 door Sandra uit Excellent Excellent produit, efficace et pratique. A recommander.
Datum plaatsing: 2024-05-12