Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Barbecuehoes VALBERG BBQPREMIUM 160X65
29€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Producttype | Hoes |
| Hoofdmateriaal | Polyester |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | Waterafstotend en bestand tegen weersinvloeden en UV-straling Compatibel met BBQ CHARBON VALBERG CH-VAL-DBARREL6640, Compatibel met BBQ GAZ VALBERG BBQGZ VAL3BPL6141, Compatibel met BBQ GAZ VALBERG BBQGZ VAL4BPL6042, Compatibel met BBQ VALBERG BBQGZ VAL4BPL7341 |
| Afmetingen product | H 85 cm x L 160 cm x D 65 cm |
| Afmetingen pakje | H 31 cm x L 31 cm x W 7 cm |
| Brutogewicht | 2,25kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10000923 |
Rated 5 de 5 de Isabelle par bache Super qualité rien a dire Bien épaisse très qualitatif
Date de publication: 2026-05-03
Rated 5 de 5 de Jlc par Performant. Housse de très bonne qualité. Rapport qualité prix excellent.
Date de publication: 2026-04-22
Rated 5 de 5 de Jacomino par Meuble pour plancha Très bon produit je recommande Produit chinois mais de bonne qualité
Date de publication: 2026-04-21
Rated 5 de 5 de Bea par Super article Belle qualité et couvre impeccable le bbk Et protege bien de la pluie
Date de publication: 2025-08-18
Rated 5 de 5 de Cl42 par Super Acheté en juillet, nous en sommes très satisfaits.
Date de publication: 2025-07-27
