Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Barbecue SEVERIN PG 8541
99€95
Ontdek de Barbecue SEVERIN PG 8541
Elektrisch
Onmiddellijke ontsteking en relatief snelle opwarming. Gemakkelijk te gebruiken en schoon te maken;!6 Personen
Het kookoppervlak laat u toe om te koken voor 6 personen in een keer.Deksel
Laat stoven toe om de sappen en smaken van uw gerechten te bewaren.Thermometer
Pas de kooktemperatuur aan, aangepast aan het te koken voedsel: vlees, vis, groenten...Buitenshuis
Alleen voor buitengebruik, om te genieten van zonnige dagen.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SEVERIN |
| Energiebron van de barbecue | Elektriciteit |
| Vrijstaand / Inbouw | Ja, vrijstaand |
| Type gebruik | Buiten |
| Aantal personen | 6 |
| Vermogen (W) | 2 000W |
| Thermostaat | Ja |
| Ontsteking systeem | Handmatig |
| Kookoppervlak (breedte in cm) | 41cm |
| Kookoppervlak (lengte in cm) | 41cm |
| Verwijderbaar rooster | Ja |
| Deksel | Ja |
| Vetvanger | Ja |
| Aantal wielen | 0 |
| Aan/uit-schakelaar | Ja, Met Indicatielampje |
| Verwarming indicator | Ja |
| Afmetingen product | H 96 cm x L 52 cm x D 44 cm |
| Afmetingen pakje | H 46,5 cm x L 48,5 cm x W 31 cm |
| Brutogewicht | 8,37kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | SEVERIN ELEKTROGERATE GMBH |
| Postadres | ROHRE 27 59846 SUNDERN |
| E-mailadres | INFORMATION@SEVERIN.DE |
| Artikelcode | 977288 |
Rated 5 de 5 de Pierre par Excellent Barbecue Cet article est vraiment bien pensé. Très bonne surface de cuisson. Nous l'avons testé pour un repas de 6 convives. Impeccable. Très facile à nettoyer, léger et peu encombrant. La mise à T° est très rapide. A refaire je reprends le même.
Date de publication: 2026-05-09
Rated 5 de 5 de Stuff par Top On peut y cuiire de tous ,Trop bien et trop pratique le top rien à dire
Date de publication: 2026-04-26
Rated 1 de 5 de Mo6 par Éviter cet achat Le barbecue a été en panne dès la seconde utilisation
Date de publication: 2026-04-25
Rated 5 de 5 de Cece par Super Très bon produit De qualité et facile a nettoyer.
Date de publication: 2025-11-24
Rated 4 de 5 de Jac56 par BBQ électrique Acheté il y a peu, pour emporter dans notre mobilhome à l'étranger. Pas encore pu l'essayer.
Date de publication: 2025-10-14