Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Barbecue VALBERG VAL-4128
139€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Energiebron van de barbecue | Houtskool |
| Type gebruik | Buiten |
| Aantal personen | 10 |
| Kookoppervlak | 41,5X28cm |
| Kookoppervlak (breedte in cm) | 41,5cm |
| Kookoppervlak (lengte in cm) | 56cm |
| Verwijderbaar rooster | Ja |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Materiaal binnenkant | Staal |
| Aantal hoogteniveaus van de grill | 1 |
| Regelbare luchttoevoer | Ja |
| Asbak | Ja |
| Aantal wielen | 2 |
| Verwijderbare voeten | Ja |
| Transporteerbaar | Ja |
| Tablet | Ja, inklapbaar |
| Afmetingen product | H 108 cm x L 114,5 cm x D 60 cm |
| Afmetingen pakje | H 54 cm x L 78 cm x W 36 cm |
| Brutogewicht | 31,64kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 984072 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door Vince uit Pratique , bien conçu pour une cuisson topissime Très satisfait par ce barbecue , le plus 2 grilles surperposées et le fait qu il se ferme et garde la chaleur
Datum plaatsing: 2026-05-13
Rated 4 van de 5 door Anoniem uit Bon rapport qualité prix Bon barbecue simple et efficace d'utilisation. En revanche attention à la notice il n'est pas très lisible pour le montage....
Datum plaatsing: 2026-05-10
Rated 5 van de 5 door Sky uit Rapport qualité prix Barbecue de bonne qualité grille épaisse bonne construction et niveau prix le moins cher comparait à la concurrence.
Datum plaatsing: 2026-05-10
Rated 5 van de 5 door gribouille uit barbecue Article robuste,facile à monter et esthétique. Je recommande.
Datum plaatsing: 2026-05-08
Rated 5 van de 5 door MAB uit Fonctionnalité super J'ai acheté cet article le mois dernier et j'en suis contente
Datum plaatsing: 2026-05-04
